Zioła

Zioła widziane w snach stanowią ostrzeżenie przed nadchodzącą chorobą. Minie trochę czasu zanim zdążysz powrócić do normalności. Być może trudno będzie Ci pogodzić się z faktem, że trzeba będzie spędzić trochę czasu w domu oraz spożywać zdrową żywność, by wzmocnić swój układ odpornościowy. Sen o ziołach wskazuje także na potrzebę spojrzenia na rzeczy bądź ludzi z innej perspektywy niż dotychczas, są także symbolem uzdrowienia.

Podstawowe znaczenie snu o ziołach:

Widok ziół w snach jest oznaką, że zaczniesz troszczyć się o zdrowie swoich bliskich.

Sen o sprzedaży ziół to znak, że zarobisz na czyjejś nędzy. W niektórych sytuacjach będziesz musiał mieć nerwy ze stali, jednak z biegiem czasu przyzwyczaisz się i pokonasz niektóre trudności. W ostateczności będziesz mógł także spojrzeć w oczy pewnym ludziom.

Jeśli kupujesz lub dostajesz od kogoś zioła jest to oznaką, że ktoś się Tobą wreszcie zaopiekuje. Prawdopodobnie będzie to ktoś z Twoich bliskich.

Gdy dajesz komuś zioła oznacza to, że staniesz się bogaty. Wystarczy tylko, że trafisz na odpowiedni moment i właściwie zaplanujesz swoje inwestycje a wszystko potoczy się tak, jak sobie to wyobraziłeś.

Zapach ziół w snach to znak, że przez swoje doświadczenia z przeszłości staniesz się osobą bardzo nieufną. Niestety tego typu cechy mogą przysporzyć Ci wielu problemów nie tylko w życiu prywatnym, biznesowym, ale także miłosnym. Wąchanie ziół oznacza również, że stracisz zapał do pracy.

Gdy jesteś na łące i czujesz zapach ziół, wówczas lepiej nie mierz swych sił na zamiary, lecz lepiej skup się na realnych możliwościach.

Kupno ziół jest znakiem hojności w stosunku do bliskich. Zastanów się jednak, czy jesteś w stanie wydać wszystko byleby ich uszczęśliwić. Sen o kupowaniu ziół może również oznaczać, że ktoś zwróci się do ciebie z prośbą o opiekę nad chorym człowiekiem.

Sadzenie ziół jest oznaką, że choć postępy, które robisz są ledwo widoczne to nadzieja nigdy nie będzie Cię opuszczać. Pewnego dnia Twoja praca przyniesie Ci ona wielki zysk.

Zbieranie ziół w snach oznacza, że nie musisz martwić się o zdrowie swoje i ukochanej osoby. Nieprzyjemne wydarzenia życiowe sprawią jednak, że częściowo zmienisz swoje priorytety i złe nawyki żywieniowe. W Twoim życiu zajdą także korzystne zmiany.

Suszenie ziół w snach to znak, że nagroda za duży wysiłek będzie mniejsza niż się spodziewasz. Być może oczekujesz od innych zbyt wiele bo sam dajesz od siebie za mało. Suszenie ziół jest także zapowiedzią, że czeka Cię okres rekonwalescencji, rehabilitacji psychicznej bądź fizycznej.

Niszczenie ziół w snach jest symbolem destrukcji. Sen wróży pogorszenie zdrowia psychicznego, smutek i przygnębienie. Może również oznaczać, że będziesz chciał dać od siebie jak najwięcej osobie, która cierpi.

Palenie ziół świadczy o tym, że podświadomie tłumisz w sobie czyjeś ambicje.

Picie ziół w snach to znak, że powinieneś lepiej zadbać o swoje samopoczucie. Napar z ziół wieszczy, że zadbasz o własne zdrowie. Wizja długiego życia i spokojnej starości stanie się dla Ciebie ważnym życiowym celem w przyszłości.

Sortowanie ziół zwykle stanowi ostrzeżenie przed chorobą.

Sen o ugniataniu ziół stanowi wezwanie do skupienia się na pewnych psychologicznych kwestiach, które od pewnego czasu rozpraszają Cię i nie dają Ci spokoju.

Rozchorowanie się po spożyciu ziół we śnie wróży według sennika, że nadchodzące problemy mogą doprowadzić cię do głębokiego kryzysu.

Jakie znaczenie mają zioła w innych sennikach?

Sen o ziołach zwiastuje, że usłyszysz dobre wieści, które Cię uszczęśliwią. Istnieje duża szansa na to, że Twój przyjaciel, krewny bądź bliski znajomy poinformuje Cię, że spodziewa się dziecka. Będziesz z tego powodu bardzo zadowolony. Sen o ziołach może również przepowiadać dobre wieści dotyczące wykonywanej pracy.

Sennik mistyczny ujawnia, że odrzucisz kogoś, kto wyjawi Ci swoje uczucia. Jeśli powrócisz do tej relacji w konsekwencji nie otrzymasz odpowiedzi na pytania, które od dawna Cię nurtują.

Zioła – sennik dla kobiet:

Zioła zwiastują kobietom przyjemne spotkanie z ludźmi, których niedawno poznały. Przy tej okazji być może nawet niespodziewanie zyskasz przyjaciela na całe życie. Pomoże Ci to naładować baterie, by łatwiej na co dzień stawiać czoła nowym nadchodzącym wyzwaniom biznesowym i osobistym.