Strzelec

Strzelec

Charakterystyka ogólna znaku zodiaku:
  Przyjazne znaki:
  Baran, Lew, Waga, Wodnik
  Osoby spod znaku Strzelca są pracowite, przedsiębiorcze, postępowe i konsekwentne. Lubią wszelkie innowacje i zmiany. Cechuje je otwartość, prawdomówność, uczciwość i oszczędność. Są zdolne i bystre w podejmowanych przez siebie przedsięwzięciach, rzetelnie spełniają powierzone im zadania, ważny jest dla nich także porządek. Złe cechy Strzelca to wybuchowość i gniew, przez które zraża do siebie dobrych i przyjaznych ludzi.
  Kobiety bywają zarozumiałe i nieczułe. Jednak dla rodziny wręcz przeciwnie, są szlachetne i czułe. W małżeństwie to dobre towarzyszki, potrafią rozwijać zainteresowania wspólnie z mężami. Są dobrymi gospodyniami. Troszczą się także o swoje potomstwo.
  Mężczyźni z uwagi na poświęcanie czasu na sprawy społeczne bywają trudnymi mężami. Posiadają duży temperament, dbają o środowisko przyjaciół i znajomych. Mają bardzo rozwinięte cechy fizyczne takie jak sprawność i zwinność, jednak ich cechy psychiczne to rozklejenie się, lekkomyślność i przeżywanie trudności. Sprawy finansowe nie są dla nich ważne.
  Najkorzystniejsze związki:
  Najlepsze połączenie stanowi związek Koziorożca ze Skorpionem.
  Rady dla osób spod znaku Koziorożca:
  W małżeństwie na Strzelca czekają różne nieporozumienia i niepowodzenia, dlatego powinien być on bardzo wyrozumiały i cierpliwy. Jeśli Strzelec będzie postępował nierozsądnie swoje małżeństwo, wówczas może znaleźć się w kryzysie. Osoby spod tego znaku osiągają często powodzenie w pracy zawodowej, dlatego nie powinny bać się wyzwań, jakie przed nimi stawia życie. Strzelec wiele czasu spędza poza domem lub za granicą, ma bowiem duże predyspozycje do pracy w handlu lub w polityce. Na osoby spod znaku Strzelca czekają zwykle wysokie stanowiska, ponieważ są one bardzo uzdolnione.