Ryby

Ryby

Charakterystyka ogólna znaku zodiaku:
  Przyjazne znaki:
  Rak, Skorpion, Byk, Koziorożec
  Ryby są z reguły konserwatywne. Potrafią przywiązywać się do swoich przekonań i myśli. Nie zmieniają zbyt często raz już podjętej decyzji. Posiadają dużo wiary w sobie, często są religijne, potrafią być oddanymi przyjaciółmi, dążą bardzo wytrwale do spełnienia swych szczytnych ideałów i celów. Można bez obaw im zaufać pomimo częstego i impulsywnego działania bez głębszego przemyślenia. Gustują w pięknie.
  Kobiety spod znaku Ryb to istoty delikatne, skromne i bojaźliwe. Często podejmują decyzje pochopnie i bez zastanowienia się. Posiadają one delikatną sylwetkę, subtelne rysy i niezbyt mocne zdrowie. I choć są pełne optymizmu, nie wykazują zbyt dużej energii życiowej i dynamizmu. Jednak są one dobrymi gospodyniami, oddanymi żonami i kochającymi matkami. Dlatego rodzina i bliscy darzą je na co dzień sympatią.
  Mężczyźni spod znaku Ryb są podejrzliwi i dumni. Bywają także rozrzutni i niezaradni, potrafią także roztrwonić majątek. Pomimo to są wzorowymi, pracownikami, dobrymi mężami i przykładnymi ojcami.
  Najkorzystniejsze połączenie:
  Najlepszy związek Ryby zawiązują z Rakiem, nie mniej trwałą więź stanowią z Koziorożcem.
  Rady dla osób spod znaku Ryb:
  Przeznaczeniem Ryb jest stan małżeński. Dlatego jak najszybciej w życiu dorosłym powinny one do niego dążyć. Osoby samotne może spotkać w życiu wiele zmartwień, kłopotów i trosk. Ryby mogą uzyskać majątek na drodze spadku lub przypadkowych darowizn. Nie należy jednak od urodzenia liczyć na los, albowiem każdy człowiek jest kowalem swojej fortuny. Ryby w wielu przypadkach mogą liczyć na spadek rodzinny lub darowiznę. Ważne jest, aby nie ulegały one wpływowi otoczenia. Pod żadnym pozorem nie należy słuchać się osób, które mogłyby przyczynić się do rozbicia rodziny. Przestroga: do spraw prywatnych podchodźcie rozumowo, cierpliwie i z rozsądkiem, bo tylko takie postępowanie doprowadzić może Was do szczęścia.