Waga

Waga

Charakterystyka ogólna znaku zodiaku:
  Przyjazne znaki:
  Wodnik, Bliźnięta, Lew, Strzelec
  Osoby urodzone pod znakiem Wagi cechuje zmienność. Lubią porządek, jednak nie wykazują zbyt dużej chęci do pracy, wolą nie przemęczać się zbytecznie i omijają wysiłek. Są nieco lekkomyślne, hojne i nadmiernie rozrzutne. Bardzo często marzą i fantazjują, snują niestworzone plany, na które marnują wiele swojej energii. Większa część ludzi spod znaku Wagi to osoby sprawiedliwe, nieprzesadne, ambitne i spokojne.
  Kobiety Wagi to osoby szczęśliwe, jednak kłótliwe, podejrzliwe, lubiące wzbudzać awantury. Mają wielu wielbicieli. Najbardziej cenią sobie ludzi, którzy są im bliscy. W małżeństwie są oddanymi żonami. Kochają rodzinę i dzieci, przy tym troszczą się o nią i dbają przez cały czas.
  Mężczyźni są z reguły przystojni i elokwentni. Potrafią swoją mową imponować otoczeniu. Uwielbiają wygodne i spokojne życie. Odnoszą także wiele sukcesów zawodowych. Potrafią być dobrymi mężami i kochającymi ojcami. Jednak niektórzy z nich mogą być kłótliwi i niezgodni.
  Najkorzystniejsze związki:
  Każdej osobie spod znaku Wagi największe szczęście przyniesie związek z osobą spod tego samego znaku.
  Rady dla osób urodzonych spod znaku Wagi:
  Wagi powinny wykorzystywać i rozwijać zdolności humanistyczne, które posiadają. Nie powinny one jednak zabierać się za reżyserię lub kierowanie na planie filmowym ponieważ nie są dobrymi organizatorami. Nie powinny także zabierać się za handel ze względu na ich lekkomyślność. W życiu Wagi są poddawane wielu próbom, jednak każdą niekorzystną zmianę powinny traktować wyrozumiale.