Bliźnięta

Bliźnięta

Charakterystyka ogólna znaku zodiaku:
  Przyjazne znaki:
  Waga, Wodnik, Baran, Lew
  Osoby spod znaku Bliźniąt cechują się pracowitością oraz zaradczością. Twórczo rozwiązują problemy, mogą zaradzić wielu niepowodzeniom. Są także mile widziani w towarzystwie. Ważna jest dla nich opinia otoczenia, często wręcz lubują się w pochlebstwach kierowanych pod ich adresem. Łatwo ulegają wpływom otoczenia. Są nierozważni w swoich działaniach, mogą wyrazić zgodę na duże przedsięwzięcia, których nie są w stanie doprowadzić do końca. Nie potrafią skupić się na jednej rzeczy, często wykonują kilka zadań jednocześnie i ich nie kończą. Ciekawość umożliwia im zdobywanie wiedzy. Mają cięte i ironiczne poczucie humoru. Wiecznie powątpiewają. Mają także często słomiany zapał.
  Kobiety spod znaku Bliźniąt kryją w sobie wiele pozytywnych cech, które mężczyźni muszą w nich odkryć. Są one przyjazne, miłe, urodne a także zalotne. W kwiecie wieku posiadają duży zasób wiedzy. Są także inteligentne. W małżeństwie raczej wierne, choć często ich wierność wystawiana jest na próbę.
  Mężczyźni spod znaku Bliźniąt zostali obdarowani rozwagą i roztropnością. Są z reguły sprytni i błyskotliwi. Jeśli zaplanują sobie wykonanie jakiegoś zadania są zwykle dociekliwi i chętni do nauki. Charakteryzuje ich uprzejmość i przebiegłość. Mężczyźni spod znaku Bliźniąt najlepiej funkcjonują w małżeństwie z inteligentnymi kobietami. Są przykładnymi i dobrymi ojcami.
  Najkorzystniejsze związki:
  Związek małżeński Bliźniąt i Koziorożca jest idealny, podobnie Bliźniąt z Wagą i z Rakiem.
  Rady dla osób spod znaku Bliźniąt:
  Bliźnięta mogą być często rozczarowane otoczeniem. Zmiany mogą być dla nich dokuczliwe i przykre. Jednak po uporaniu się z chwilowymi problemami, korzystnie wpływają na Bliźnięta, przynosząc im szczęście. Towarzystwo rodziny i przyjaciół pozytywnie wpływa na osoby urodzone pod tym znakiem.