Wodnik

Wodnik

Charakterystyka ogólna znaku zodiaku:
  Przyjazne znaki:
  Bliźnięta, Waga, Strzelec, Baran
  Osoby spod znaku Wodnika charakteryzują się otwartością na innych ludzi, spokojem, pogodą ducha oraz cierpliwością i uporem. Są to ludzie dobroduszni nie popadający w gniew bez przyczyny. Wodniki często w chwilowych niepowodzeniach korzystają z rad osób spod znaku Raka. Jednak nie zawsze są one zgodne ze zdaniem Wodnika, dlatego też są często nimi rozczarowani. Kobietę lub Wodnika można także poznać po zewnętrznym wyglądzie, bowiem przywiązują oni dużą wagę do wyglądu są zadbani i gustowni o subtelnej powierzchowności. Kochają się w tytułach. Nierzadko tracą czas by dowiedzieć się co inni o nich myślą. Te opinie o sobie biorą sobie do serca, by zaś poprawić swoje postępowanie sięgają po rady osób urodzonych pod znakiem Raka. Wskazówki te jednak nie przypadają im do gustu, dlatego nieraz Wodniki bywają tym rozczarowane. Mimo to zawsze emanuje od nich spokój, mają dar umiejętnego współżycia i są mile widziane w towarzystwie, na które oddziaływają uspokajająco.
  Kobiety urodzone pod tym znakiem cechuje pracowitość, gospodarność i zaradność. Posiadają one duży temperament i szeroki wachlarz myślowy. Są intelektualistkami i często posiadają wszechstronne zainteresowania. Bez problemu radzą sobie z przemijającymi niepowodzeniami, wychodzą z nich zawsze obronna ręką, potrafią one bowiem współżyć z innymi ludźmi. Często zajmują stanowiska dowodzące i kierownicze.
  Mężczyźni spod znaku Wodnika są doskonałymi mężami. Radośnie nastawieni do życia, spokojni, szlachetni oraz towarzyscy. Posiadają typ stoickiego myślenia.
  Najkorzystniejsze związki:
  Małżeństwo kobiety i mężczyzny spod znaku Wodnika to doskonałe połączenie. Wydają oni na świat bardzo zdolne i inteligentne dzieci, jednak zupełnie niepodobne z charakterów do swoich rodziców.
  Rady dla osób spod znaku Wodnika:
  Wodniki cechują się dużą rozwagą. Chwilowe niepowodzenia w ich życiu mijają i szybko powraca do nich ład i pokój. Dlatego też Wodniki nie powinny bać się podejmowania i realizowania różnych planów życiowych. Planeta obdarowała Wodnika powodzeniem w wykonywanej pracy zawodowej. Wodniki muszą się liczyć z tym, że w ich życiu może być kilka tragicznych niepowodzeń, które jednak będą miały dobry finał. Zdrowie Wodników jest dobre. Jednak osoby urodzone pod tym znakiem powinny dbać na co dzień o zdrowy tryb życia by zachowywać równowagę umysłu i ducha.