Baran

Baran

Charakterystyka ogólna znaku zodiaku:
  Przyjazne znaki:
  Lew, Strzelec, Bliźnięta, Wodnik
  Ludzie urodzeni pod tym znakiem są odważni, inteligentni, pewni siebie i godni zaufania. Mają bardzo szlachetny charakter. Ich sumienność nakazuje im ostrożne działanie, by nie stracić tego, co już osiągnęli w życiu. Pracowitość to zaleta, która daje im doskonałą pamięć przynoszącą wiele sukcesów, ale także niepowodzeń. Są dość tolerancyjni, lecz do pewnych granic. Dlatego zwykle przybywa im przyjaciół. Są zapraszani do towarzystwa. Jako szef mężczyzna Baran jest jednak szorstki i krytyczny dla swoich pracowników.
  Kobietyurodzone pod znakiem Barana cechuje szlachetność, uroda, pracowitość i otwartość. Są one szlachetne, dowcipne i chętne do ciągłego nabywania wiedzy i doświadczenia. Jednak dla kobiet spod innych znaków mogą okazać się złośliwe, pogardliwe i niezbyt miłe. Istnieje niebezpieczeństwo, że kobiety spod znaku Brana, które szybko nabyły majątek mogą go roztrwonić.
  Mężczyźni spod znaku Barana są popędliwi, lubią często zmieniać raz podjęte decyzje, w miłości zmienni. Umieją pozyskiwać sobie poparcie innych. Mają więc wielu zwolenników. W przypadku kariery politycznej mężczyzna Baran dochodzi wysoko do władzy, jednak nierzadko szybko i z hukiem ją traci. To, co kobietom może podobać się w Baranach to ładny ubiór oraz klasa. Mężczyzna Baran ma zwykle problem z podjęciem decyzji o zawarciu związku małżeńskiego, lecz kiedy już to zrobi jest mężczyzną bardzo oddanym, zatroskanym o rodzinę, stałym i godnym zaufania. Dba o swoje potomstwo, którym chce zapewnić jak najlepszą przyszłość.
  Najkorzystniejsze związki:
  Najlepsze związki małżeńskie Baran tworzy z Lwem. Są one z reguły harmonijne i szczęśliwe. Związek ze strzelcem jest dla Barana także owocny.
  Rady dla osób spod znaku Barana:
  Osoby urodzone pod tym znakiem szybko odnajdują się w życiu rodzinnym, prywatnym a także zawodowym. Powinny one dobrze przemyśleć decyzję o wyborze swojej drugiej połówki. Jeśli uda się to Baranowi, wszystko inne nie będzie stanowiło w jego życiu większych problemów. Baran powinien jednak dołożyć wszelkich starań, aby pracować nad swoim charakterem, gdyż niektóre jego cechy mogą sprawić wiele trudności w porozumiewaniu się z podwładnymi. Powinien także liczyć na własne siły, bo dzięki nim może zyskać zaufanie otoczenia. Ujawnione zdolności artystyczne Barana mogą przyczynić się do osiągnięcia szczęścia i harmonii w życiu .