Panna

Panna

Charakterystyka ogólna znaku zodiaku:
  Przyjazne znaki:
  Byk, Koziorożec, Rak, Skorpion
  Osoby urodzone pod znakiem Panny są inteligentne i pracowite. Szczególnie dbają o rzetelne wykonywanie swoich obowiązków w pracy zawodowej. Nauka nie sprawia im trudności, dlatego często nie potrafią zrozumieć ludzi mniej zdolnych, sprawiają wtedy wrażenie zarozumiałych. Posiadają o sobie wysokie mniemanie, dlatego często niepotrzebnie mieszają się w sprawy innych. Ich bojaźliwość i chwiejność stwarza im często wiele problemów.
  Kobiety urodzone pod znakiem Panny są pomocne, uczynne, bojaźliwe i pobożne. Często mogą one snuć plany o pójściu do zakonu. Te, które wybiorą małżeństwo są dobrymi żonami i matkami.
  Mężczyźni spod znaku Panny są wspaniałomyślni, lubią czystość i porządek. Potrafią osiągać cele, do których dążą. Bardzo szybko zdobywają sympatię innych. Zdarza się, że marzą o sławie i życiu w luksusach, dlatego też nie raz postępują nierozważnie. Są także przykładnymi i dobrymi ojcami, pragną dać z siebie jak najwięcej, by zapewnić dzieciom najwyższe standardy.
  Najkorzystniejsze połączenia:
  Połączenie osoby spod znaku Panny z inną osobą urodzoną pod tym sa?mym znakiem zapewnia szczęście i harmonię w małżeństwie. Związek Panny z Koziorożcem może także przynieść zadowolenie. Panny nie powinny łączyć się z Wagami.
  Rady dla osób spod znaku Panny:
  Osoby urodzone pod znakiem Panny posiadają z reguły dobre zdrowie. Jednak czasami miewają skłonności do wmawiania sobie choroby. Są one wytrwałe i pracowite, dlatego mogą osiągnąć wiele sukcesów w życiu. Mają zdolności kierownicze. Mogą kierować z powodzeniem zakładem przemysłowym lub zajmować się handlem. Jednak muszą uważać, aby nie naruszyć swojej reputacji, bowiem w swym gronie znajomych mogą mieć także wrogów. Powinny opierać się na starych sprawdzonych znajomościach a unikać nowych lub podchodzić do nich z rezerwą. Nie powinny także zniechęcać do siebie swoich przełożonych, bo nie zawsze wychodzi im to na dobre.