Sennik Hymn

  Hymn pojawiający się we śnie jest wyrazem wewnętrznego i emocjonalnego tryumfu. Jest także odzwierciedleniem dumy i miłości do kraju, symbolizuje również ducha zwycięstwa. Hymn stanowi pomyślną wróżbę dla wszystkich przebywających na emigracji, odczuwających ciągłą tęsknotę za bliskimi oraz nostalgię za krajem ojczystym. Jeśli nie przebywasz poza granicami własnego kraju, wówczas hymn jest zapowiedzią trudnej sytuacji życiowej, z którą nie poradzisz sobie o własnych siłach. Sen jest również wyrazem patriotyzmu, poczucia siły i jedności z własnym krajem, wiąże się także z silnym przywiązaniem do miejsca zamieszkania.
  Jeśli słuchasz bądź śpiewasz hymn, wówczas sen jest wyrazem miłości do własnego kraju bądź oznaką nostalgii z powodu tułaczej wędrówki po świecie. Sen wieszczy także szczęśliwą egzystencję oraz powodzenie w wielu dziedzinach życia.
  Kiedy śnisz, że słyszysz hymn innego kraju jest to zapowiedź trudności, które wystąpią we wszystkich podejmowanych przez Ciebie działaniach. Jeśli jednak postarasz się, ostatecznie wszystko ułoży się dla Ciebie pomyślnie.
  Hymn kościelny we śnie stanowi dla śniącego złą wróżbę, jest bowiem zapowiedzią choroby u członka rodziny.
  Gdy śnisz, że chcesz śpiewać hymn, lecz nie możesz wówczas czekają Cię ciężkie przeżycia psychiczne a także życie w wielu trudach.
  Jeśli śnisz, że śpiewasz hymn solo to znak, że pragniesz pozbyć się uciążliwego problemu, potrzeba Ci wolności oraz możliwości podążania własną drogą. Jeśli będziesz wytrwały z czasem uwolnisz się od konwenansów, których nie akceptujesz.
  Nauka hymnu na pamięć we śnie jest zwiastunem dużych zmian w życiu a niekiedy także zapowiedzią miłość i energii o dużym potencjale.