Slumsy

Motyw slumsów we śnie najczęściej związany jest z chęcią udzielenia pomocy biednym i potrzebującym. Sen o slumsach ostrzega, że choć śniący ma swoje wzniosłe altruistyczne cele to i tak nie będzie w stanie uzdrowić ani naprawić całego świata. Zgodnie z doniesieniami pochodzącymi z różnego typu senników slumsy stanowią także przesłanie, że złą karma potrafi powrócić do człowieka. Dlatego warto pomagać innym więżąc w to, że dobro również zawsze powraca.

Znaczenie snu o slumsach:

Kiedy widzisz slumsy we śnie oznacza to, że martwisz się o swoją przyszłość pod kątem finansów. Powodem tego może być zwiększona ilość codziennych wydatków bądź niepewna sytuacja zawodowa. Stan, w którym obecnie się znajdujesz szybko przeminie a Twoja kondycja finansowa ostatecznie się poprawi. Nim się zorientujesz, wyjdziesz na prostą.

Jeśli śnisz, że mieszkasz w slumsach jest to znak, że nie powinieneś ulegać presji otoczenia bo może się okazać, że przez to przegapisz okazję, która zwykle w życiu zdarza się tylko raz.

Gdy odwiedzasz kogoś w slumsach według sennika jest to znak, że zaczniesz postrzegać swojego przyjaciela w negatywnych barwach. Jeśli jednak nie dasz mu szansy na wytłumaczenie się, Twój pesymizm i brak zaangażowania mogą doprowadzić do pogorszenia wzajemnych relacji.

Sen o podmiejskich slumsach stanowi przesłanie, że nie wszystko jest złotem, co się świeci. To samo może tyczyć się ludzi, którzy niekiedy opisują swoje życie jako wyśnione a jednocześnie nie mają nic do zaoferowania. Puste przechwałki mogą bowiem stać się przyczyną załamania nerwowego oraz postrzegania własnej sytuacji jako znacznie gorszej niż jest w rzeczywistości. Nie daj się zatem się ponownie nabrać na puste przechwałki, lepiej sprawdź gdzie leży prawda.

Jeśli w swoim śnie podczas podróży przypadkiem znajdujesz się w slumsach, uważaj gdzie się wybierasz, bowiem nieplanowane wędrówki mogą nie przynieść Ci spodziewanych efektów a wręcz mogą Ci zaszkodzić.

Zobacz także:

  • Sierp
  • Robactwo
  • Pierogi