Prostytutka

Prostytutka we śnie symbolizuje problemy z władzą oraz z samokontrolą. Sen, w którym ją widzisz stanowi również ostrzeżenie, aby uważać na podstępną i złośliwą osobę. Być może ktoś z Twojego najbliższego otoczenia jedynie udaje Twojego przyjaciela, ale tak naprawdę tylko czeka na okazję aby Cię wykorzystać do własnych celów.

Szczegółowe znaczenie snu o prostytutce:

Widok prostytutki stojącej pod latarnią odzwierciedla Twoje stłumione emocje lub uczucia. Tego typu sen sugeruje, że powinieneś więcej czasu oraz energii poświęcić własnym potrzebom. Zastanów się również jak się czujesz we własnym związku, być może nie wszystko układa się w nim tak, jakbyś tego chciał.

Jeśli jesteś prostytutką we śnie sugeruje, że powinieneś skupić się na własnych celach i pragnieniach. Ponadto taki sen może oznaczać, że staniesz przed moralnym dylematem w związku z decyzją, którą będziesz musiał podjąć. Wszystko będzie zależało od tego w jaki sposób w najbliższym czasie będziesz postrzegany przez innych.

Korzystanie z usług prostytutki sugeruje, że rozpamiętujesz nieudany związek. Masz obawy czy w przyszłości nie popełnisz tych samych błędów zarówno przy wyborze partnera jak i w samej relacji.

Rozmawianie z prostytutką zapowiada porażkę w sferze miłosnej Twojego życia. Prawdopodobnie wkrótce zakończy się Twój związek. Będzie to związane z obopólnym brakiem zaufania oraz zbyt niskim zaangażowaniem we wspólną przyszłość. Pamiętaj, że kompromisy są kluczem do udanego związku.

Sen o kłótni z prostytutką świadczy o twoim poczuciu wyższości nad innymi. Masz o sobie zbyt wysokie mniemanie. Wierzysz, że jesteś osobą mądrzejszą, o większej moralności od większości osób, które spotykasz. Oczywiście pewność siebie jest niezbędna w obecnym świecie, jednak trzeba wiedzieć kiedy zachować umiar, ponieważ przez takie zachowanie będziesz tylko zrażać do siebie innych ludzi.

Sen o kłócących się ze sobą prostytutkach ostrzega przed bagatelizowaniem przemęczenia oraz sygnalizuje potrzebę odpoczynku. Ostatnio dużo pracowałeś i teraz czujesz się przytłoczony codziennymi obowiązkami. Jest to najlepszy moment, aby chwilę odpocząć i zrobić sobie krótki urlop. Postaraj się o siebie zadbać, gdyż nikt inny tego nie zrobi.

Pocałowanie prostytutki lub jakakolwiek inna intymna z nią relacja wskazuje na problemy seksualne dotyczące Twojego związku z partnerem. Częstą przyczyną takich problemów jest po prostu brak rozmowy bądź braki w komunikacji. Musicie jasno określić swoje potrzeby oraz postarać się wypracować rozwiązanie najlepsze dla waszego dalszego związku.