Sennik Narcyz

  Narcyz we śnie oznacza koniec zimy oraz zapowiada nadejście wiosny. Symbolizuje próżność, niewierność oraz boską miłość. Jest oznaką ukrytych nadziei, radości i zadowoleniu, ale także samozachwytu oraz zysków materialnych. Być może niekiedy podchodzisz do życia zbyt egoistycznie a przecież powinieneś od czasu do czasu pomyśleć także o innych.
  Jeśli śnisz, że widzisz narcyz to znak, że zdobędziesz wreszcie bogactwo i wolność a w twoim życiu pojawią się nowe możliwości.
  Narcyz w jasnych barwach jest oznaką nieodwzajemnionej miłości a nawet śmierci.
  Sen o kupowaniu narcyzów świadczy o tym, że wciąż zachowujesz się względem własnego otoczenia jak byś był pępkiem świata. Pamiętaj jednak, że wpadanie w samouwielbienie może okazać się drogą bez celu.
  Bukiet narcyzów wieszczy we śnie pomyślność i powodzenie w miłości oraz w interesach. Szczęście będzie Ci sprzyjało we wszystkich sferach życia.
  Jeżeli we śnie sadzisz narcyzy to znak, że przyciągniesz do siebie wieloletniego zalotnika.
  Zrywanie narcyzów we śnie to znak, że wciąż pozostajesz w czyimś cieniu przez co wciąż zwracasz na siebie uwagę innych.
  Kiedy śnisz, że widzisz rosnące narcyzy w ogrodzie, wówczas Twoja przyszłość będzie rysowała się w kolorowych barwach niezależnie od tego, jakich dokonasz wyborów.
  Jeśli we śnie dajesz komuś narcyza możesz się spodziewać niewierności ze strony partnera, uważaj zatem komu ufasz, bo możesz się w życiu naprawdę przeliczyć.
  Gdy we śnie otrzymujesz narcyza, możesz się spodziewać, że wygrana na pewnym polu jest po Twojej stronie, wystarczy tylko, że uwierzysz we własne siły i możliwości.
  Zwiędnięty narcyz jest zapowiedzią powrotu na lepszą drogę, którą powinniśmy kroczyć bez względu na to, co o niej usłyszymy.
  Sen o narcyzie bardzo często demaskuje narcystyczne podejście śniącego do życia, świadczy o egocentryzmie oraz braku zdolności do tolerowania opinii innych i uznawania ich jako istotne. Być może w końcu zdarzy się coś, dzięki czemu zaczniesz szanować innych ludzi, którzy pragną dla Ciebie jak najlepiej, lecz niekoniecznie się z Tobą we wszystkim zgadzają.