Kierownica

  Kierownica symbolizuje wszechstronność, wieszczy sukces w sprawach związanych z karierą a także stanowi ostrzeżenie przed niebezpieczeństwem. Sen jest także oznaką, że niekiedy bierzemy przykład z ludzi, którzy mają negatywne nastawienie do życia i nie potrafią patrzeć z nadzieją na swoją przyszłość.
  Jeśli trzymasz kierownicę to znak, że jeśli chcesz osiągnąć swoje cele będziesz musiał nauczyć się lepiej zarządzać własnym czasem, stać się bardziej zdyscyplinowanym i zacząć wykazywać się większymi umiejętnościami organizacyjnymi.
  Duża kierownica oznacza, że jeśli tylko ponownie uda Ci się rozwinąć w sobie poczucie odpowiedzialności, szybko powrócisz w dawne łaski i znów staniesz się sobą.
  Sen o małej kierownicy wróży, że przez napiętą sytuację w domu nie uda Ci się odnieść sukcesu. Najwyższy czas zrozumieć, że czekanie z założonymi rękami na nowe okazje może nie przynieść spodziewanych rezultatów.
  Gdy stabilnie trzymasz kierownicę, wówczas sen wieszczy, że spotkasz się z licznymi pochwałami i zaszczytami a coś czego się do tej pory obawiałeś w ogóle nie nadejdzie.
  Środek kierownicy wskazuje na to, że masz tendencję do obarczania innych winą za swoje problemy. Pamiętaj jednak, że nie wszystko jesteś w stanie kontrolować a zajmowanie się jedynie swoją przeszłością może sprawić, że nie wystarczy Ci czasu na bieżące sprawy.
  Połamana bądź zniszczona kierownica to znak, że pracujesz stale ponad własne siły. Przemęczenie i brak snu w końcu dadzą o sobie znać w codziennym życiu, wyjdą na jaw braki, które nigdy wcześniej nie były widoczne.
  Przyciskanie klaksonu na kierownicy to znak, że będziesz musiał zadbać o swoje interesy. Nie daj się wykorzystać i zadbaj o sprawiedliwy podział obowiązków tak, aby kompetencje innych osób nie nakładały się z Twoimi.
  Gdy kierownica kręci się i nie możesz jej zatrzymać, to znak, że pewne wydarzenia będą się powtarzać w kółko, dopóki nie zakończą się sukcesem. Ważne jest jednak, abyś nie zrażał się koniecznym wysiłkiem, który musisz włożyć, aby odnieść zwycięstwo.