Sennik Cytryna

Cytryna we śnie jest symbolem zdrowia i długowieczności, w negatywnym znaczeniu zwiastuje rozczarowanie i gorycz, świadczy także o życiowej niedojrzałości. Jest także oznaką bogactwa oraz sugestią przechodzenia przez proces wzrostu. Cytryny przepowiadają przyjemność, po której zwykle następują kłopoty, ale także obfitość i dobrobyt. Żółty kolor w tym przypadku symbolizuje optymizm i oczywiście szczęście. Można jednak również połączyć cytrynę z elementami takimi jak zadowolenie i optymizm – dzieje się tak tylko dlatego, że mają one działanie oczyszczające, odpędzają negatywną energię i przynoszą radość.

Znaczenie snu o cytrynie:

Kidy śnisz, że widzisz cytrynę oznacza to, że chwilowe niepowodzenia zakończą się dla Ciebie pomyślnie.

Jedzenie cytryny zgodnie z sennikiem wskazuje na potrzebę oczyszczenia lub uzdrowienia zarówno ciała jak i duszy, przepowiada także dobre życie i dostatek. Nadgryzione cytryny w marzeniach sennych są zapowiedzią, że dasz komuś dowód swojego taktu i dyplomacji.

Wąchanie cytryny w snach zapowiada pogorszenie się jakości własnych działań bądź relacji z najbliższym otoczeniem.

Sok z cytryny świadczy o życiowym oczyszczeniu oraz jest zapowiedzią poprawy stanu zdrowia. Wyciskanie soku z cytryny stanowi w snach przesłanie, aby wykazać większą ostrożnością w życiu, gdyż inni spróbują Cię wykorzystać.

Spadająca z drzewa cytryna jest w snach oznaką nieszczęścia i życiowego zmęczenia.

Drzewo cytrynowe stanowi zapowiedź romantycznych i wzniosłych chwil, wieszczy dobrobyt finansowy i świadczy o tym, że uda Ci się ubić z kimś dobry interes. Cytryny wiszące na drzewach są również zapowiedzią dobrych perspektyw i biznesu.

Kwaśna cytryna oznacza w snach, że pragniesz stać się niezależnym człowiekiem, choć wciąż zachowujesz się mało dojrzale.

Kupowanie cytryn we śnie zapowiada, że zostaniesz oszukany. Zimowe cytryny są oznaką dobrobytu, letnie zaś zapowiedzią obfitości w domu.

Zgniłe cytryny według sennika zwiastują smutek bądź spóźnioną satysfakcję. Twoje osiągnięcia będą opóźnione przez liczne przeszkody.

Lody cytrynowe we śnie są na ogół zwiastunem niespłaconego długu.

Sennik zdradza, iż pestki cytryny są oznaką kości niezgody i niepotrzebnych utrudnień pomiędzy partnerami. Może to dotyczyć nie tylko relacji osobistych, ale również biznesowych śniącego.

Sen o herbacie z cytryną wróży dla śniącego czas relaksu i ukojenia. Może być także zapowiedzią zbliżającej się infekcji oraz pogorszenia stanu zdrowia.