Laweta

  Laweta pojawiająca się w snach najczęściej zwiastuje nadchodzący krach w życiu osobistym śniącego. Według starych senników może ostrzegać przed niebezpieczeństwem, które pojawi się znienacka. Jest także wróżbą przykrych doświadczeń życiowych, pogorszenia stanu zdrowia oraz potrzeby pomocy i wsparcia ze strony innych ludzi.
  Jeśli widzisz lawetę to znak, że może Ci się przytrafić w życiu coś przykrego. Uważaj także na stan swojego zdrowia, bo pewne przyzwyczajenia będą z czasem wymagały odpowiedniej korekty.
  Gdy śnisz, że jesteś kierowcą lawety, wówczas sen oznacza, że ktoś będący w potrzebie poprosi Cię o pomoc. Twoje wsparcie i wstawiennictwo mogą okazać się kluczem do zażegnania zmartwień i trosk drugiego człowieka.
  Laweta stojąca na poboczu to zgodnie z tłumaczeniem z sennika oznaka, że zaczniesz zajmować się troskami innych ludzi, którzy w przeszłości nie stanowili dla Ciebie żadnego wsparcia.
  Laweta z nowymi samochodami świadczy o zatraconych wizjach lepszego życia, niekiedy może być także wewnętrznym przejawem zazdrości bądź podziwu dla innych.
  Laweta z zepsutym samochodem zapowiada, że po wnikliwych analizach i długim namyśle uczynisz coś, czego nie będziesz mógł potem cofnąć.
  Jeśli mijasz lawetę to znak, że zaczniesz imać się różnych prac, które nie przyczynią się do wprowadzenia życiowych zmian.
  Gdy wzywasz lawetę bądź holujesz na niej swój samochód oznacza to w snach, że powinieneś zadbać o własne zdrowie ponieważ mogą pojawić się uciążliwe dolegliwości, które będziesz musiał szybko pokonać.

Znaczenie snu: LAWETA w senniku mistycznym:

  Laweta w marzeniach sennych stanowi zapowiedź życiowych trosk, zmartwień i problemów. Na horyzoncie pojawią się także problemy ze zdrowiem. Będziesz musiał zmierzyć się z własnymi bolączkami, być może także znajdziesz się w pułapce bez wyjścia.