Faworki

  Faworki są we śnie symbolem uzdrowienia, wypoczynku oraz aktem miłych gestów. Stanowią przesłanie, iż warto dzielić się z innymi gdyż z tego powodu można osiągnąć w życiu radość i szczęście. Sen jest także zaproszeniem do prowadzenia spokojnego życia oraz zapowiedzią poprawy zdrowia. W negatywnym znaczeniu faworki w marzeniach sennych mogą stanowić także ostrzeżenie przed złudnym szczęściem.
  Robienie faworków we śnie zwiastuje radosne chwile spędzone w najbliższym otoczeniu oraz wyciszenie swoich krępujących i napiętych uczuć oraz emocji.
  Jeśli śnisz, że jesz faworki, wówczas oznacza to, że otrzymasz zaproszenie na spotkanie, na którym będziesz dobrze się bawić.
  Twarde faworki w marzeniach sennych to znak, że natrafisz na opornych ludzi, którzy nie pozwolą Ci się przebić się przez pewną klikę i wznieść na wyżyny społeczne.
  Kiedy faworki Ci się nie udały jest to na ogół znak, że nieświadomie komuś zaszkodzisz i poniesiesz za to karę. I choć nie będziesz miał złych intencji, Twoje postępowanie będzie miało wiele do życzenia.
  Kiedy śnisz, że częstujesz kogoś faworkami, wówczas oznacza to, że podzielisz się swoją refleksją na pewien temat z najbliższymi i dobrze na tym wyjdziesz.

Zobacz także:

 • Północ
 • Niemota
 • Klamra