Kamfora

  Kamfora we śnie to znak, że staniesz się obiektem złośliwych pomówień, ludzie będą o Tobie plotkować tylko dlatego, że doskonale sobie radzisz w życiu. Postaraj się zachować zimną krew i nie dopuść do tego, aby dać się wciągnąć w samo serce lawiny zupełnie niepotrzebnych zdarzeń. Pamiętaj, że Twoi rywale tylko czekają na to, aby Cię podpuścić i wrogo usposobić do innych ludzi z Twojego najbliższego otoczenia. Nawet jeśli ktoś bardzo Cię zdenerwuje, postaraj się trzymać nerwy na wodzy i lepiej nie daj psię sprowokować.
  Kiedy we śnie smarujesz się maścią kamforową to znak, że należy uważać na to z kim na co dzień egzystujesz, bowiem informacje, które zaczniesz przekazywać innym ludziom mogą zostać obrócone przeciwko Tobie.
  Jeśli we śnie stosujesz olejek kamforowy to znak, że za wszelką cenę pragniesz uchronić się przed komplikacjami, które i tak Cię nie ominą, jednak na Twoje szczęście przykre doświadczenia zakończą się dla Ciebie zaskakująco pomyślnie.
  Sen, w którym używasz kamforę na rany to znak, że powinieneś zacząć działać w życiu zespołowo. Współpraca z innymi ludźmi oraz wzajemna pomoc to przecież nic złego a podążając tą drogą wspólnie można o wiele więcej osiągnąć.
  Kiedy śnisz, że jesz kamforę jest to zapowiedź dobrego zdrowia oraz doskonałej kondycji zarówno fizycznej jak i psychicznej.
  Zapach kamfory we śnie świadczy o tym, jak bardzo ulotne jest nasze życie, warto zatem korzystać z chwili, dopóki jest na to czas.
  Sen o butelce z kamforą wróży, że w najbliższej przyszłości czeka Cię wiele wzlotów i upadków, pamiętaj jednak, że wnioski należy wyciągać nie tylko ze swoich sukcesów, ale także i porażek.