Dzielnica

Dzielnica pojawiająca się w snach jest symbolem dorastania, więzi oraz różnego typu przeżyć, jest także znakiem przyjaźni oraz wspomnień z przeszłości. Sny o dzielnicy powinno kojarzyć się z nowym okresem w życiu, który będzie znacznie lepszy od poprzedniego. Życiowa recesja w końcu przeminie a Ty poczujesz się jak nowo narodzony.

Znaczenie snu o dzielnicy:

Kiedy śnisz, że widzisz dzielnicę jakiegoś miasta jest to zapowiedź, że spotkasz na swojej drodze człowieka, któremu pokażesz wiele znajomych miejsc a przede wszystkim ubijesz z nim dobry interes. Nie zapomnij o danej mu obietnicy bo inaczej wasza znajomość szybko się zakończy.

Jeśli w swoim śnie mieszkasz w bogatej, prestiżowej dzielnicy najczęściej wieszczy to, że wreszcie nadejdzie w Twoim życiu pora, aby wraz z partnerem podjąć ważne życiowe decyzje. Stare zwyczaje pójdą w niepamięć a za swoje zasługi otrzymasz sowitą nagrodę.

Sennik ujawnia, że duża dzielnica widziana we śnie oznacza, że nie ominą Cię liczne spotkania towarzyskie i ważne imprezy. W sprawach osobistych zapowiada się więcej zaproszeń na towarzyskie imprezy.

Mała spokojna dzielnica miasta widziana w marzeniach sennych świadczy o tym, że choć będziesz mieć coraz więcej pracy, nikt Ci w niej nie pomoże, nie będziesz mógł także liczyć na nagrodę za swe wysiłki. Z czasem nudne obowiązki i stare projekty całkowicie przestaną Cię interesować i przynosić spodziewaną satysfakcję.

Przeprowadzka do nieznanej dzielnicy oznacza, że dzięki poświęceniu większej uwagi sprawom duchowym zyskasz szersze spojrzenie na świat i jego poszczególne aspekty. Zaczną pociągać Cię nowe dziedziny. Dodatkowo przejdziesz wiele różnych zmian w tym również wewnętrznych. Początkowo nie wszyscy uwierzą w Twoją głęboką przemianę lecz z czasem do wszystkiego się przyzwyczają. W sprawach osobistych czeka Cię trochę niepotrzebnego zamieszania.

Niebezpieczna dzielnica we śnie to znak, że ktoś zawiedzie Twoje zaufanie. Lepiej trzymaj się teraz z daleka od osób, które tworzą niepotrzebne prowokacje, namawiają Cię do matactwa i różnych gierek. Sen o niespokojnej dzielnicy nawołuje także śniącego, aby za wszelką cenę nie rezygnował z własnych korzyści w biznesie.