Ekierka

    Ekierka we śnie z uwagi na trzy kąty symbolizuje trzy wyjścia z pewnej sytuacji życiowej, które będziesz musiał wybrać. Każde z nich okaże się inne i będzie wiązało się z innymi zadaniami do zrealizowania. Sen jest także symbolem szczęścia i życiowego spełnienia oraz perfekcjonizmu, który nie pozwala Ci normalnie żyć. W innym znaczeniu ekierka może także zwiastować pojawienie się zazdrosnego kochanka w Twoim związku. Uważaj, bo może ona przyczynić się do rozbicia uczucia, które tli się jeszcze pomiędzy Wami.
    Widok ekierki oznacza we śnie, że w Twoim związku może pojawić się trzecia osoba, która nie będzie zważała na uczucia i przeszłość jakie dzielą Cię z ukochaną osobą. Powinieneś teraz szczególnie uważać na to, aby nie zaprzepaścić wszystkiego, co udało Ci się do tej pory zbudować.
    Złamana ekierka wieszczy, że będziesz próbował poskładać w całość niepasujące elementy. Pamiętaj, że nie da się w życiu ułożyć wszystkiego pod linijkę. Czasem bowiem warto w porę odpuścić, zwłaszcza wszystko to, co jest niemożliwe do wykonania.
    Gdy pożyczasz od kogoś linijkę to znak, że nie dbasz w życiu o szczegóły, nie masz poczucia obowiązku bądź straciłeś nad czymś kontrolę. Jeśli chcesz powrócić do dawnego stanu rzeczy postaraj się być bardziej obowiązkowy niż dotychczas.
    Jeśli ktoś inny używa ekierki, wówczas sen wieszczy, że rozwiążesz problem, z którym inni nie nie mogą sobie poradzić. Zyskasz dzięki temu sympatię ludzi z Twojego otoczenia oraz naprawisz relacje, które zostały zerwane w przeszłości.