Rozbiórka

Rozbiórka występująca w snach zwykle kojarzona jest z procesem życiowego rozkładu i destabilizacji, jednak tego typu sny należy interpretować odwrotnie i traktować je jako zapowiedź uzyskania narzędzi do zbudowania podstaw nowej przyszłości. Sennik przypomina, iż rozbiórka to pozytywny omen, który daje początek nowym fundamentom, na którym śniący będzie opierał swoje wierzenia, pragnienia i cele.

Rozbiórka domu w marzeniach sennych to znak, że w Twoim życiu zajdzie wiele zmian, które utorują Ci drogę do nowych wyzwań oraz dadzą początek do lepszego życia.

Rozbiórka wieżowca to znak, że Twoi bliscy poniosą dotkliwe straty finansowe. Może mieć to związek z podjęciem zbyt ryzykownych działań bądź niewłaściwych decyzji. Mały błąd może stać się przyczyną wielkiego żalu całej rodziny.

Jeśli przeciwstawiasz się rozbiórce budowlanej wówczas sennik wskazuje, że będziesz mieć w życiu do czynienia z grupą zachłannych i chciwych ludzi. Jeśli Im ulegniesz, niczego w życiu nie osiągniesz a jedynie stracisz mnóstwo cennego czasu i pieniędzy.

Jeśli śnisz, że bierzesz udział w rozbiórce domu jest to sygnał do podjęcia nowych życiowych wyzwań i prac, które mogą przynieść liczne korzyści. Tylko od Ciebie będzie zależeć ile osiągniesz, pamiętaj zatem, że jednie silna motywacja i wytrwałe dążenie do celu może sprawić, że staniesz się w końcu mistrzem w swej dziedzinie.

Kiedy ktoś ginie podczas rozbiórki budowlanej jest to na ogół bardzo dobry znak, który świadczy o tym, że na zgliszczach swoich starych osiągnięć i doświadczeń zbudujesz zupełnie nowe podwaliny do lepszej przyszłości.

Jeśli w swoim śnie płacisz komuś za dokonanie rozbiórki budynku zwykle jest to oznaką pragnienia pozbycia się w życiu czegoś, co jest uciążliwe lub nawet szkodliwe. Może to być niewygodna znajomość, praca, zobowiązania finansowe bądź zwyczajne kompleksy.

Zobacz także:

  • Grota
  • Przygoda
  • Pomoc