Drewutnia

Drewutnia w snach jest oznaką ładu emocjonalnego, pogody ducha oraz zrównoważonego życia w zgodzie z naturą. Jest symbolem spełnionych nadziei oraz wiary we własne siły i możliwości. W starożytnych przekładach snów drewno postrzegane jest jako znak schronienia oraz pozytywnych uczuć a zatem niezmiennie łączy się z pozytywnymi konotacjami. Można to przełożyć na grunt interpretacji snu o drewutni, która powiązana jest z takimi atrybutami jak poczucie bezpieczeństwa, codzienny ład oraz harmonia i niezachwiana symetria.

Znaczenie snu o drewutni:

Widok drewutni we śnie jest wróżbą planów budowlanych. Być może masz pragniesz rozpocząć budowę nowego domu, drobny remont bądź zakup nowych rzeczy do swojego lokum. Jeśli skupisz swoją uwagę na ważnych rzeczach na pewno uda Ci się wszystko dopiąć na czas.

Jeśli śnisz, że układasz w niej drzewo jest to znak, że przy wyborze swojej ścieżki życiowej wykażesz się samodzielnością i dużą odwagą w działaniu. Twoja przyszłość w dużym uproszczeniu będzie pełna spokoju i harmonii. Staniesz się niezależnym człowiekiem, który nie kieruje się radami innych a głównie własnym rozumem.

Budowanie bądź malowanie drewutni w marzeniach sennych jest oznaką, że ktoś okaże Ci swoje wsparcie oraz obdarzy Cię miłością. Powstała atmosfera będzie służyć podejmowaniu ambitnych projektów i ciekawych wyzwań.

Sen o zniszczonej bądź spalonej drewutni jest zapowiedzią niespokojnych zdarzeń bądź wstrząsających przeżyć. Nie będziesz mógł pogodzić się z pewnymi faktami przez co możesz przeżyć załamanie nerwowe.

Jeśli się w niej przed kimś chowasz wówczas sennik zdradza, że znajdziesz w kimś marne pocieszenie, które prócz zbędnych uwag i nieprzyjemności do niczego Ci w życiu nie posłuży.