Biologia

  Sen o biologii stanowi przesłanie, że w życiu należy kierować się swoimi naturalnymi, wrodzonymi instynktami, bo tylko one mogą doprowadzić Cię do upragnionego celu. Według tłumaczenia z sennika biologia świadczy o potrzebie rozwoju osobistego oraz zdobywania doświadczeń poprzez eksperymentowanie. Biologia we śnie świadczy także o tym, że zaczniesz wreszcie patrzeć na świat oraz swoje życie z większym zrozumieniem niż dotychczas.
  Lekcja biologii w marzeniach sennych oznacza, że uda Ci się przejść w życiu ważną próbę i dokonać licznych osiągnięć z dziedziny nauk przyrodniczych.
  Gdy śnisz, że jesteś odpytywany na lekcji biologii, wówczas jest to oznaką, że Twoja sytuacja zawodowa stanie się bardzo niepewna, lepiej dowiedz się więc na czym stoisz bo może okazać się, że musisz zacząć myśleć o zmianie pracy.
  Sprawdzian z biologii to według sennika zwiastun, że zostaniesz wciągnięty w grę, która obnaży Twoje pierwotne instynkty.
  Sala biologiczna w marzeniach sennych jest odzwierciedleniem zainteresowań śniącego, może stanowić również nawiązanie do czasów z przeszłości, które z jakiegoś powodu teraz do Ciebie powrócą.
  Książka z biologii to w snach oznaka, że zdobywanie nowych doświadczeń okaże się niezbędne do zamknięcia ważnych etapów w Twoim życiu. Dlatego nie sprzeciwiaj się, jeśli zaczniesz otrzymywać coraz to trudniejsze zadania, pamiętaj również, że to właśnie trening czyni mistrza.
  Jeśli śnisz, że jesteś nauczycielem i uczysz biologii jest to według sennika oznaką, że zaczniesz żyć w zgodzie z prawdziwym rytmem natury czego z czasem zaczną zazdrościć Ci inni ludzie. Rezultaty, które osiągniesz z pewnością zaskoczą także samego Ciebie.
  Ucieczka z lekcji biologii to w snach oznaka buntu spowodowanego osobistymi porażkami. Brak sukcesów w Twoim życiu może sprawić, że zamkniesz się w sobie lub zaczniesz stronić od kontaktów z własnym otoczeniem.
  Jeśli w marzeniu sennym uczysz się biologii, wówczas jest to znak, że będziesz mieć szczęście nabyć wiedzę, której nie będzie dane poznać zwykłemu śmiertelnikowi.
  Gdy we śnie dostajesz jedynkę z biologii, zastanów się czy warto walczyć o coś, co jest z góry skazane na porażkę. Walka z systemem biurokracji może bowiem jedynie sprawić, że stracisz wiele energii i niczego w życiu nie zyskasz.
  Jeśli nie lubisz biologii, wówczas w snach stanowi to zapowiedź, że zaczniesz wypominać ludziom z Twojego otoczenia sztuczne zachowania niezgodne z ich wrodzonymi naturalnymi instynktami. Uważaj, bo z czasem możesz zostać wzięty za prawdziwego dziwaka.