Morświn

  Morświn występujący w snach to wodny ssak, który zwykle stanowi pozytywną wróżbą dla śniącego. Jest symbolem odosobnienia i samotności. Sen o morświnie ma na ogół pozytywne znaczenie, jednak w niektórych sytuacjach może też być złym omenem.

Jakie jest ogólne znaczenie snu o morświnie?

  Jeśli widzisz morświna jest to znak, że swoim zachowaniem zostaniesz przez kogoś zepchnięty na boczny tor.
  Złowienie morświna w morzu wskazuje na trudną sytuację zawodową, która jednak zostanie przez Ciebie szybko zażegnana. Twoja praca zacznie Cię za bardzo pochłaniać, dlatego będziesz musiał pozwolić sobie na odrobinę zasłużonej przerwy.
  Jeśli widzisz morświna w domu, symbol ten oznacza, że na Twoje działania uzależnione będą od wpływów zewnętrznych. Dobra wiadomość jest taka, że przezwyciężysz wszystkie przeciwności jeśli tylko odważysz się jasno podkreślić, że Ty tu rządzisz.
  Morświn w wannie to znak, że szukasz przykrywki, by wyjaśnić swoje postępowanie. Twoje motywy działania mogą bowiem zaskoczyć i zrazić do siebie innych.
  Kiedy morświn znajduje się w Twoim łóżku, wówczas jest to oznaką braku motywacji bądź poczucia uwięzienia w związku partnerskim lub też w małżeństwie.
  Jeśli śnisz, że jesteś w wodzie z morświnem, taki sen odzwierciedla różnego typu lęki, świadczy o tym, że strach zacznie kierować Twoim życiem.
  Morświn pływający w basenie świadczy o braku zdolności śniącego do porzucenia związku, w którym od dawna tkwi.
  Martwy morświn w istocie podkreśla przeszkody stojące na Twojej drodze do celu.
  Kiedy widzisz jak ktoś zabija morświna, sennik podaje, że jesteś zmęczony obserwowaniem jak słabsi ludzie wokół Ciebie są tłamszeni przez silniejszych. Pragniesz im pomóc, aby znaleźli w sobie odwagę do podjęcia właściwego działania.