Bikini

  Sen o bikini jest symbolem wolności, wskazuje także w życiu na nowy początek. Sennik ujawnia, że bikini może oznaczać również, że za bardzo odsłaniasz się przed własnym otoczeniem. Dlatego najskrytsze tajemnice najlepiej zachowaj tylko dla siebie, bo w przeciwnym razie staniesz się bezbronnym obiektem niepotrzebnych ataków ze strony innych ludzi. Bikini we śnie przedstawia wewnętrzny konflikt dotyczący tego, jak się czujesz i jak postrzegają Cię inni. Jest symbolem skrywanych myśli, pożądania, miłości, dużych zmian i transformacji. Bikini w marzeniach sennych świadczy także o dojrzałości płciowej, może także wieszczyć trudne chwile w przyszłości. Sen wskazuje również na nieufność śniącego wobec innych ludzi.
  Jeśli jesteś w bikini w snach oznacza to, że w ostatniej chwili zmienisz swoją życiową decyzję. Bez względu na to, co się stanie wszystko w Twoim życiu się ułoży.
  Gdy we śnie widzisz innych w bikini jest to znak, że tajemnice, które skrywałeś przez lata wyjdą wkrótce na jaw, jeśli chcesz wybrnąć z tej sytuacji, musisz stać się bardziej otwarty na relacje z innymi ludźmi.
  Jeśli wstydzisz się pokazać w bikini jest to znak, że czegoś Ci brakuje w życiu, ktoś Cię okłamie bądź w pewien sposób wykorzystuje.
  Kiedy dobrze się czujesz w bikini, oznacza to, że masz poczucie, że związek, w którym jesteś nie ma granic. Prawdopodobnie jest to dobry czas na składanie różnego typu deklaracji.
  Jeśli śnisz, że smarujesz się kremem gdy jesteś w bikini to znak, że dostaniesz w życiu drugą szansę, sam krem wskazuje natomiast na przyjazną i niewinną naturę śniącego.
  Jeśli jesteś mężczyzną i śnisz o kobiecie w bikini jest to dla Ciebie zapowiedź dobrego stanu zdrowia.
  Za ciasne bądź brudne bikini zwiastuje w snach, że staniesz się bardzo uległy i podatny na sugestie innych ludzi, którzy będą wymagać od Ciebie przystosowania się do życia według ich zasad.
  Wygrana w konkursie na najlepsze bikini oznacza w snach, że próbujesz kontrolować punkt widzenia, według którego jesteś postrzegany przez społeczeństwo. Sennik ujawnia również, że najważniejsze dla śniącego jest kierowanie się swym wewnętrznym instynktem.
  Kupno bądź szycie bikini jest oznaką dużej pewności siebie skierowanej na zewnątrz, jest to także bardzo dobry znak na rozpoczęcie nowego związku.
  Jeśli śnisz, że dajesz komuś bikini w prezencie jest to znak, że spróbujesz usunąć blokady stojące na Twojej drodze do celu, przestaniesz wreszcie ukrywać się za zasłoną i zaczniesz poruszać się w życiu do przodu.

Zobacz także:

 • Zupa
 • Woń
 • Znęcać się