Parafina

Parafina w snach jest oznaką życiowego zastoju i przepychu, który powinien być jak najszybciej rozproszony. Niemalże na każdym kroku będziesz borykać się z ludźmi głuchymi jak pień na Twoje wołania. Parafina jest symbolem kreatywności, dostatku i ciężkiej pracy. Jeśli nie zaczniesz grać uczciwie w końcu spotkają Cię nieciekawe przygody.

Znaczenie snu o parafinie:

Gdy widzisz parafinę w swoim śnie wówczas jest to oznaką, że utkwisz w gąszczu trudnych spraw a ukojenie znajdziesz jedynie w relacji z nieznanym człowiekiem.

Sen, w którym stosujesz parafinę wieszczy, że zaczniesz czerpać korzyści z własnej pracy dzięki czemu wkrótce zobaczysz pozytywny zwrot finansowy w Twoim portfelu.

Jeśli śnisz, że masz parafinę na dłoniach, wówczas jest to zapowiedzią, że Twoje twórcze wysiłki doprowadzą Cię do osiągnięcia osobistych celów. Dzięki takiej sytuacji w najbliższej przyszłości nie będziesz musiał martwić się o pieniądze.

Kupno parafiny w marzeniach sennych oznacza, że zaczniesz zastanawiać się nad sprzedażą własnych aktywów dla zapewnienia sobie lepszej przyszłości.

Ciekła parafina to w snach znak, że zignorujesz kilka dobrych rad, które pozytywnie wpłynęłyby na Twoje zdrowie i sukces materialny. Sennik przypomina, że w procesie podejmowania decyzji należy brać także pod uwagę opinie innych.