Sennik Awantura

  Awantura we śnie może oznaczać natłok negatywnych emocji i energii. Czujesz, że znajdujesz się pod ciągłą presją otoczenia, przez co przestajesz radzić sobie z bieżącymi sprawami.
  Sen o awanturze może symbolizować nerwowość i niepokój.
  z obcą osobą - często popadasz w konflikty; zastanów się, czym jest to spowodowane, być może problem leży po twojej stronie (w twojej postawie lub sposobie bycia).
  z rodzicami - w najbliższym czasie los nie będzie dla ciebie łaskawy, czekają cię liczne problemy na wielu płaszczyznach życia.
  Awantura we śnie może reprezentować podejmowane działania.
  godzić się po awanturze - twój związek zakwitnie na nowo, a ty zrozumiesz, że kluczem do sukcesu jest szczerość i uczciwość.
  z przyjacielem - pojednasz się ze swoim przeciwnikiem (od dawna pragniesz, aby zażegnać długotrwały konflikt i ocieplić negatywne relacje z nieprzyjacielem)
  obserwować - sen można traktować jako ostrzeżenie, by jeszcze raz wszystko dokładnie przemyśleć zanim podejmie się decyzję w istotnej kwestii
  Niekiedy awantura świadczy o rzetelności i konsekwencji w działaniu.
  awantura w domu - spotkanie ze znaną osobą lub ważne wydarzenie w domu
  w pracy - sen wieszczy sukces w sferze zawodowej
  Pojawienie się awantury we śnie może świadczyć o strachu przed publicznym upokorzeniem.
  pomiędzy kobietami - zapowiedź walki o własne racje.
  uczestniczyć w niej - za bardzo bierzesz do siebie to, co inni mówią lub myślą o tobie, alternatywnie sen oznacza, że trzeba na nowo skoncentrować się na ważnych sprawach
  Czasem awantura pojawia się, gdy nie chcemy sam na sam zmierzyć się z problemem. Sen może być też przestrogą przed możliwą stratą, lub zaprzepaszczeniem czegoś istotnego.
  awantura na ulicy - masz nałóg, nad którym w chwili słabości nie jesteś w stanie zapanować.
  być awanturnikiem - jesteś osobą pewną swoich racji, nie uznającą żadnej krytyki; zastanów się czy nie tkwisz zbyt ślepo we własnych przekonaniach, nawet jeśli nie ma racji.
  z mężem lub żoną - przechodzisz kryzys w związku, postaraj się na nowo rozpalić uczucie, które jeszcze nie tak dawno w was płonęło.