Śpiączka

  Śpiączka we śnie symbolizuje blokadę, która powstrzymuje Cię przed wkroczeniem w kolejny etap życia. Być może w życiu zawodowym znajdujesz się w patowej sytuacji przez co nie jesteś w stanie realizować swoich zawodowych planów. Sennik mówi, że śpiączka jest również ostrzeżeniem przed życiową stagnacją, może również być zapowiedzią przestoju w życiu osobistym bądź zawodowym, a także wskazywać na potrzebę kontemplacji i wypoczynku.

Szczegółowe znaczenie snu ŚPIĄCZKA

  Jeśli śnisz, że jesteś w śpiączce oznacza to, że nie otrzymasz wystarczającego wsparcia ze strony swoich znajomych i rodziny oraz, że nie radzisz sobie ze swoimi problemami.
  Sen o wybudzeniu się ze śpiączki jest oznaką odzyskania kontroli nad swoim życiem i rozwiązania problemów, które Cię dręczą.
  Jeżeli Twój przyjaciel jest w śpiączce to taki sen wskazuje, że zostaniesz sam ze swoimi problemami i nikt w odpowiednim czasie nie udzieli Ci pomocy ani wsparcia.
  Jeśli widzisz kogoś w śpiączce to taki sen świadczy o utracie zaufania bliskiej osoby, jest to również znak, że powinieneś wyzbyć się jak najszybciej negatywnego nastawienia do pewnych osób z Twojego grona towarzyskiego.
  Jeżeli śnisz, że osoba Ci bliska jest w śpiączce to taki sen wieszczy brak powodzenia w sprawach finansowych. Zastanów się, być może podchodzisz za mało krytycznie do swojego budżetu.

Śpiączka w senniku mistycznym:

  Śpiączka w snach jest oznaką utraty kontroli nad ważnymi aspektami własnego życia, może również być wyrazem poczucia niepewności.