Sennik Autor

  Autor we śnie zazwyczaj symbolizuje kreatywność, energię i dążenie do wyznaczonego celu w życiu. Sen może również stanowić wezwanie do lepszego poznania samego siebie. Los w życiu może się zmienić, o ile jesteś zdecydowany podążać właściwą ścieżką oraz jeśli jesteś gotowy uczyć się od tych, którzy coś osiągnęli w swoim życiu. Nie użalaj się więc nad sobą, tylko podejmij działania, które mogą pomóc Ci rozwiązać Twoje obecne problemy.
  Gdy we śnie rozmawiasz z autorem jest to znak, że jesteś zbyt zaprzątnięty jakąś historią bądź pracą, aby móc skoncentrować się na odleglejszych etapach Twojego życia.
  Jeśli we śnie to Ty jesteś autorem oznacza to, że Twoje przeznaczenie jest teraz w Twoich rękach. Pamiętaj, że to Ty jesteś głównym kreatorem planu, który realizujesz w swoim życiu. Jeśli zdecydujesz się na ciężką pracę, automatycznie odniesiesz sukces, jeśli zaś będziesz leniwy, wówczas poniesiesz dotkliwą porażkę. Pamiętaj także o tym, by wyrażać lepiej swoje opinie ponieważ inni zwracają uwagę na to, co masz im do powiedzenia.
  Gdy w Twoim śnie ktoś bliski jest autorem, wówczas oznacza to, że będziesz musiał wkrótce zwrócić się o poradę do kogoś, kogo dobrze znasz.
  Kiedy śnisz o nieznanym autorze jakiegoś dzieła, wówczas sen jest zapowiedzią, że jeśli zbliżysz się do innych w rzeczywistym życiu, będziesz w stanie osiągnąć znacznie więcej niż kiedykolwiek byłeś w stanie.
  Sen o znanym autorze wskazuje, że musisz wyznaczyć sobie określone cele w życiu, być może chodzi o to, że powinieneś być bardziej kreatywny niż do tej pory.
  Kłótnia z autorem we śnie oznacza, że aby podjąć właściwą decyzję w pewnej sprawie, powinieneś skupić się na zebraniu dodatkowych informacji.

Zobacz także:

 • Gil
 • Szparagi
 • Noworodek