Sennik Bandyta

  Według sennika bandyta oznacza celowe zamykanie się na ludzi bądź na pewne życiowe sytuacje. Sen wiąże się z losem śniącego a także z jego ścieżką życia. Jest znakiem negatywnym oraz symbolem trudnych splotów wydarzeń i okoliczności. Bandytę można zdefiniować jako kogoś, kto unika prawa i porządku, można zatem z tego powodu spodziewać się w najbliższej przyszłości sporych kłopotów. Alternatywnie sen o bandycie odzwierciedla poczucie wyobcowania i rezygnacji, symbolizuje także pierwotną prymitywną seksualność i pożądanie.
  Widok bandyty sugeruje, że poszukujesz osoby, na której ramieniu mógłbyś się wypłakać i szczerze porozmawiać o swoich osobistych problemach i rozterkach. Nie rezygnuj ze swojego planu, który choć wydaje się być mało istotny i skromny, ma ogromne szanse na powodzenie oraz na poprawę jakości Twojego życia.
  Jeśli jesteś bandytą, wówczas sen stanowi zapowiedź, że zostaniesz uwikłany w sprawę, która nie przyniesie Ci żadnych korzyści. postaraj się być bardziej powściągliwy w wygłaszaniu swoich poglądów gdyż nie wiadomo kto może naprawdę słuchać tego, o czym mówisz.
  Kiedy bandyta Cię napada to znak, byś przestał obawiać się o własną przyszłość gdyż Twoja sytuacja finansowa z czasem zmieni się na lepszą.
  Sen o bandycie z bronią w ręku wróży rozczarowania i przeciwności losu, może również wskazywać na stany depresyjne śniącego.
  Bandyta obrabiający bank zwiastuje, że po trudnym czasie zaczniesz wieść życie pełne spokoju i harmonii.
  Gdy w Twoim śnie bandyta ginie podczas napadu jest to znak, że trudności, które napotkasz w najbliższej przyszłości nie potrwają zbyt długo.
  Jeśli bandycie udało się uciec oznacza to, że na horyzoncie pojawią się problemy, z którymi nie będziesz mógł sobie poradzić, przez co zaczniesz poszukiwać wsparcia wśród swoich bliskich.
  Aresztowany bandyta stanowi wróżbę spokojnego życia, w którym dokonasz wyboru najłatwiejszej życiowej ścieżki jaka zostanie Ci przez kogoś zaoferowana.