Sennik Alimenty

  Alimenty stanowią we śnie ostrzeżenie przed wkroczeniem w życiu na niewłaściwą drogę oraz przed pozornym szczęściem, które może przynieść śniącemu jedynie same rozterki i smutki. Alimenty są oznaką wyboru drogi na skróty będącej skutkiem złych decyzji, mogą także wieszczyć straty finansowe. Istotne jest, aby nie dać się sprowokować przypadkowym osobom, których tezy i przypuszczenia mogą przyczynić się do zmarnowania wielu niepowtarzalnych szans w życiu.
  Jeśli we śnie przyznano Ci alimenty to znak, że mogą pojawiać się problemy finansowe spowodowane podjęciem szeregu błędnych decyzji bądź nietrafionych inwestycji.
  Jeśli we śnie otrzymujesz alimenty od rodzica, wówczas Twoje troski staną się z czasem mniejsze, alternatywnie sen oznacza szczęśliwe wyjście z trudnego położenia.
  Gdy widzisz alimenty na koncie bankowym, sugeruje to, iż powinieneś zatrzymać się w życiu, bo prędzej czy później na pewno się wypalisz
  Kiedy śnisz, że płacisz alimenty może to sugerować, że zapłacisz za swoje uczynki lub popełnione błędy z przeszłości.
  Pobieranie alimentów we śnie stanowi zapowiedź zakończenia zmartwień z Twojego życia, z którymi zmagasz się od pewnego czasu.
  Sen o wysokich alimentach to znak, że powinieneś lepiej zadbać o swoje relacje z partnerem, być może wasza więź nieco osłabła, dlatego dla podreperowania związku warto będzie pomyśleć o pewnych urozmaiceniach.