Zatyczki do uszu

  Zatyczki do uszu we śnie świadczą o tym, że jest coś w Twoim życiu, o czym nie chcesz słyszeć bądź czego nie chcesz widzieć. Z czasem ocenisz, że ciągłe chowanie głowy w piasek i udawanie, że nic się wokół Ciebie nie dzieje nie jest najlepszym wyjściem z jakiejkolwiek sytuacji. Sen jest wyrazem pragnienia wypoczynku po ciężkich przeprawach życia, chęcią odnalezienia wewnętrznego spokoju, jest również symbolem izolacji i osamotnienia.
  Jeśli widzisz zatyczki do uszu we śnie oznacza to, że zamkniesz się na słuchanie innych, przez co stracisz kontakt z ludźmi, na których w trudnych sytuacjach zawsze mogłeś liczyć.
  Jeśli wkładasz zatyczki do uszu przez hałas jest to znak, że pomimo niezbitych dowodów na poparcie pewnych faktów, z czasem wszelkie informacje przestaną do Ciebie docierać.
  Sen, w którym kupujesz zatyczki do uszu stanowi ostrzeżenie, by nie rezygnować z przyjaźni, której brak może być powodem niepotrzebnej izolacji społecznej.
  Jeśli we śnie wkładasz je do uszu oznacza to, że wycofasz się z obietnicy udzielenia pomocy bliskiej osobie, przez co wasze relacje zostaną mocno zachwiane.
  Kiedy śnisz, że widzisz u kogoś zatyczki do uszu to znak, że Twoje ciągłe narzekania sprawią, że bliscy zlitują się nad Tobą i zaproponują Ci pomoc nie do odrzucenia.
  Zepsute zatyczki do uszu w marzeniach sennych zwiastują pomówienia i plotki na Twój temat, które niejednokrotnie wyprowadzą Cię z równowagi.

Zobacz także:

 • Indie
 • Arbuz
 • Jeździec