Wizja

  Wizja pojawiająca się w snach jest symbolem ludzkich idei oraz myśli. Zwykle przedstawia sposób w jaki wizualizujemy swoje życie, stanowi także różnego typu obrazy mentalne utworzone przez własną wyobraźnię. Sen reprezentuje umysł wolny od wszelkich ograniczeń, który może swobodnie wędrować bez żadnych przeszkód i zahamowań. Mroczne wizje są przejawem niecnych planów, które mają wobec Ciebie Twoi wrogowie, powinieneś zatem uważać na siebie oraz na swoich bliskich, aby ograniczyć do minimum niebezpieczeństwo, które może Wam zagrażać.
  Jeśli wizja dotyczy przeszłości, wówczas sen jest oznaką, że powinieneś zamknąć wszystkie sprawy, które rozpocząłeś aby nie ciągnęły się za Tobą w nieskończoność.
  Sen o wizjach dotyczących domu i rodziny są wyrazem troski o bliskich, którzy wciąż dają powody do stresu i życiowej dysharmonii.
  Sen o wizji końca świata jest zapowiedzią okresu, w którym będziesz mógł skorzystać z wielu ciekawych okazji.
  Wizja o poprzednim życiu jest przejawem chęci powrotu do bardzo odległych czasów z przeszłości, które mogłyby dać Ci odpowiedź na wiele nurtujących Cię pytań.
  Sen o wizji proroczej jest zwiastunem zbliżających się kłopotów, rozterek w tym także miłosnych oraz żalu za własne krzywdy.
  Kiedy śnisz, że masz wizję o swoich przodkach jest to znak, że masz wątpliwości jaką decyzję powinieneś podjąć w ważnej dla Ciebie sprawie.
  Kiedy śnisz o wizji końca świata jest to znak, że masz w swoim życiu jeszcze wiele do zrobienia, zanim zdecydujesz się na dłuższy wypoczynek bądź przerwę od codziennych obowiązków i aktywności.
  Telewizor z wizją bez fonii jest na ogół wyrazem przemęczenia wynikającego z nadmiaru obowiązków oraz sposobem na odreagowanie.

Zobacz także:

 • Salami
 • Fortuna
 • Nosze