Whisky

Whiskey we śnie symbolizuje rozczarowanie. Ponadto reprezentuje poczucie akceptacji sytuacji, która znajduje się poza naszą kontrolą. W negatywnym znaczeniu odzwierciedla wysiłek potrzebny do stwarzania pozorów.

Sen o whiskey występuje częściej o mężczyzn niż u kobiet, co wydaje się naturalne, biorąc pod uwagę, że mężczyźni spożywają ją częściej niż kobiety.

Najczęściej pojawienie się whiskey we śnie ma konotacje negatywne. Często o niej śnimy, gdy czujesz się przytłoczeniu, lub sytuacji, gdy coś pozostaje poza naszą kontrolą.

Szczegółowa symbolika snu o Whiskey

Gdy widzisz we śnie whiskey w butelce, to oznacza to, że powinieneś zachować wzmożoną czujność. Ponadto sen wskazuje, że jesteś oddany temu, w co wierzysz i nie cofniesz się przed niczym, aby to chronić.

Whiskey w szklance najczęściej odzwierciedla potężną osobę, która pragnie Ci zaszkodzić. Nawet, jeżeli nie zrobi tego bezpośrednio to istnieje ogromna szansa, że i tak z twoich planów nic nie wyjdzie.

Picie whiskey we śnie odzwierciedla twój olbrzymi egoizm, przez który często zniechęcasz do siebie otoczenie. Ewentualnie w innym znaczeniu picie whiskey może wskazywać, że pragniesz uciec od bolączek dnia codziennego.

Picie whiskey w towarzystwie przyjaciół i znajomych wieszczy intratny interes. Prawdopodobnie wpadłeś na pomysł, które jeżeli tylko właściwie zrealizujesz to przyniesie Ci spore korzyści.

Picie whiskey w barze lub restauracji oznacza, że szukasz sposoby na zdobycie szacunku i wyrobienie sobie dobrego imienia. Być może brakuje Ci pewności siebie lub nie masz wystarczającej siły przebicie.

Sen o odmowie picia whiskey wskazuje na chęć rozwoju osobistego. Sen podświadomie sugeruje, że powinieneś skupić się na sobie oraz swoich pragnienia, gdyż znajdujesz się na właściwej drodze do osiągnięcia celu i tylko twój brak skupienia i silnej woli może sprawić, że nie uda Ci się go osiągnąć.

Gdy uderzasz kogoś butelką whiskey to taki sen odzwierciedla twoją frustrację oraz brak umiejętności radzenia sobie z problemami. Sen sugeruje, że musisz znaleźć ujście dla stresu, gdyż ewidentnie sobie z nim nie radzisz, a to sprawia, że cierpią na tym twoi bliscy.

Wylewanie whiskey we śnie sugeruje, że zbyt dużo czasu poświęcasz na bezproduktywne działania. Być może ciągle popełniasz te same błędy, nie wyciągając z nich żadnych wniosków, albo zamiast skupić się na rozwoju tracisz czas przed telewizorem lub komputerem. W innym znaczeniu sen o wylewaniu whiskey zapowiada kłótnię z przyjacielem.