Sennik Twierdza

  Twierdza we śnie jest oznaką silnych wewnętrznych barier, które śniący wytwarza wokół siebie, aby bronić się przed złymi nawykami, sytuacjami i pomysłami. Być może Twoja obecna sytuacja sprawia, że powinieneś zmienić swoje podejście do życia stać się bardziej elastycznym. Twierdza na ogół symbolizuje ochronę oraz uzdrowienie, jest także wyrazem poczucia osamotnienia i izolacji a także solidnych podstaw, na których można budować swoją przyszłość.
  Jeśli widzisz twierdzę we śnie jest to znak, że zaczniesz za wszelką cenę bronić swoich idei oraz zwyczajów.
  Kiedy śnisz, że jesteś w twierdzy jest to oznaką odgradzania się murem od innych a także zamknięcia emocjonalnego.
  Sen o ogromnej twierdzy stanowi przesłanie, że w trudnych sytuacjach lepiej nie przyjmować defensywnej postawy, lepiej iść naprzód, naprawiać swoje stare błędy oraz być gotowym do podejmowania negocjacji i osiągania porozumienia.
  Zamknięta twierdza we śnie oznacza, że najwyższy czas, by zmienić swoje złe nawyki na lepsze, w przeciwnym razie możesz wpędzić się w kłopoty.
  Uwięzienie bądź osadzenie w twierdzy stanowi zapowiedź, że jeśli nie przestaniesz być arogancki możesz zapomnieć o dalszej realizacji swoich pomysłów, tylko w ten sposób będziesz mógł pchnąć swoje życie do przodu.
  Gdy budujesz twierdzę, wówczas sen wieszczy, że wykonując drobne kroki uda Ci się osiągnąć naprawdę wiele.
  Twierdza, która jest w budowie jest zapowiedzią zapaści na terenie kraju, w którym przebywasz.
  Sen o zniszczonej twierdzy wieszczy zły okres w Twoim życiu, który będziesz z niesmakiem wspominać.
  Sen o płonącej twierdzy oznacza, że pewna osoba oszuka Cię bądź przekaże nieprawdziwe informacje, sen wskazuje również na możliwe problemy zdrowotne.