Sennik Antena

  Antena we śnie jest oznaką komunikacji z własnym otoczeniem, reprezentuje zdolność do przekazywania pomysłów a także myśli innym ludziom. Sen zapowiada również szczęśliwy okres w życiu śniącego, realizację własnych marzeń oraz zawarcie nowych znajomości. Jeśli pragniesz przyciągnąć do siebie pewną osobę, powinieneś stać się bardziej tajemniczy. Twoja ekscytacja może jednak szybko się skończyć, jeśli okaże się, że kierunek, w który patrzycie jest zupełnie inny.
  Przewrócona antena we śnie jest oznaką przewrotu w relacjach z osobą, która do tej pory wydawała Ci się być bardzo rozważna i miła.
  Sen o braku połączenia odbiornika z anteną wieszczy sukcesy w życiu zawodowym, może również wskazywać na awans bądź podwyżkę. Niekiedy sen jest także oznaką problemów w przepływie informacji między bliskimi sobie ludźmi.
  Wspinanie się na antenę to znak, że pragniesz pogodzić ze sobą zwaśnione strony bądź chcesz naprawić błędy, które popełniłeś w przeszłości. Nie porzucaj własnych marzeń a otrzymasz od życia to, czego pragniesz. Twoje sny mogą stać się powodem, dla którego będziesz budzić się z radością każdego ranka.
  Zepsuta antena może zwiastować różnego typu zmiany w życiu bądź rozpoczęcie wszystkiego od nowa. Sen może wieszczyć także kłótnię z bliskimi. Jednak nie martw się na zapas, bo po pewnym czasie wszystko powróci do normy.
  Sen o próbie naprawienia anteny wskazuje na głęboko ukryte uczucia związane z podjęciem próby całkowitego przeorganizowania własnego życia na nowo.
  Jeśli śnisz o antenie spadającej z dachu to znak, że ktoś zrani Twoje uczucia, najwyraźniej osoba Ta zawsze obwinia wszystkich za własne błędy a jej zachowanie pozostawia wiele do życzenia. Jeśli nie możesz się z nią dogadać, zastanów się czy chcesz na siłę kontynuować tę znajomość.
  Przecinanie anteny we śnie jest zapowiedzią złych nowin, które wkrótce od kogoś otrzymasz.
  Sen o podłączaniu anteny do aparatu radiowego stanowi zapowiedź zysków finansowych, jeśli dobrze rozegrasz pewne sytuacje w Twoim życiu Twój majątek na pewno się powiększy.
  Jeśli śnisz, że uziemiasz antenę, wówczas jest to oznaką zdolności do przekazywania swoich myśli i pomysłów innym ludziom.
  Kupno anteny we śnie stanowi zapowiedź, że wkrótce usłyszysz wspaniałą wiadomość, która zmieni Twoje życie.
  Sen o sprzedaży anteny wskazuje na zakończenie relacji z kimś, na kim bardzo Ci zależy.