Sennik Szałas

Szałas we śnie jest formą schronienia, oznaką pragnienia posiadania własnego miejsca na ziemi oraz symbolem podstawowych potrzeb i wygód. Jeśli śnisz o szałasie jest to znak, że powinieneś pomyśleć o usamodzielnieniu się oraz znalezieniu odpowiedniego zatrudnienia w celu zyskania większej niezależności w życiu.

Znaczenie snu o szałasie:

Jeśli widzisz szałas w marzeniach sennych oznacza to, że musisz uprościć swoje życie i zaakceptować to, co masz. Wciąż dążysz do coraz większych pieniędzy, doskonałości, władzy oraz posiadania niestworzonych rzeczy. Niestety jak się wkrótce okaże zaczniesz się w tym wszystkim gubić a w Twoim życiu zapanuje niewyobrażalny chaos. Uporządkowanie go będzie możliwe jedynie wtedy, gdy na dobre zmienisz coś w swoim życiu.

Budowanie szałasu we śnie oznacza, że pragnienie posiadania własnego lokum będzie w Tobie stale narastać aż do momentu, kiedy wreszcie osiągniesz swój cel. Musisz jednak uważać na ścieżkę, którą zamierzasz dojść do wszystkiego, o czym marzysz. Sennik ostrzega, że może się bowiem okazać, że każda droga ma także swoje minusy. Sen, w którym budujesz z kimś szałas oznacza, że kiedy znajdziesz się w potrzebie będziesz mógł liczyć na czyjąś pomoc. Gdy budujesz szałas z dziećmi, wówczas może to świadczyć o tęsknocie oraz wspomnieniach o radosnych chwilach z dzieciństwa.

Sen, w którym ktoś psuje Twój szałas zwiastuje, że Twoje wysiłki i wzmożona praca pójdą na marne. Zawistni ludzie przyczynią się do Twojej zguby. Czas, który poświęcą oni na intrygi i plotki na Twój temat zaprocentuje wzajemną wrogością. Nie skupiaj się na tym co złe, zacznij patrzeć z nadzieją w przyszłość i rób wszystko, nie tylko to, co chcesz, ale także to, co musisz.

Kiedy mieszkasz w szałasie, wówczas oznacza to, że obniżysz swój status społeczny, jednak niczego w życiu nie będzie Ci brakowało. W innym znaczeniu tego typu sen oznacza, że zaczniesz myśleć o szalonych przygodach w odległych krańcach świata.