Azja

  Pojawienie się kontynentu azjatyckiego we śnie jest symbolem tradycji, mądrości i wiedzy. Sen na ogół zwiastuje zmiany, które mogą okazać się mało korzystne dla śniącego. W innym kontekście sen o Azji wieszczy realizację planów, które do tej pory były nierealne do spełnienia. Marzenia o podróży po Azji zwykle świadczą o pragnieniu poznania tego, co odległe i orientalne, chęci zaprzyjaźnienia się z obcą kulturą, odkrywania nowych horyzontów oraz nawiązywania relacji z wartościowymi ludźmi mającymi coś ciekawego do zaoferowania. Przebywanie w Azji może świadczyć o utożsamianiu się z danym regionem, który jest jeszcze niepoznany oraz skrywa w sobie wiele ciekawych tajemnic. Azja we śnie niekiedy może kojarzyć się z ubóstwem, chaosem i ascetyzmem.
  Jeśli śnisz, że jesteś w Azji jest to oznaką, że z czasem trudno będzie Ci zrozumieć pobudki, jakimi zacznie kierować się osoba, która od dawna pełni rolę Twojego życiowego przewodnika. Planowanie podróży po Azji oznacza, że czekają Cię burzliwe zmiany zarówno w życiu rodzinnym jak i zawodowym.
  Sen o podróżowaniu po Azji wieszczy, że pomimo wielu działań, nie uda Ci się zrealizować w pełni wszystkich wyznaczonych celów.
  Sen o powrocie z Azji zwykle wieszczy, że pomożesz potrzebującemu, dobra karma po pewnym czasie powróci do Ciebie.
  Jeśli spotykasz Azjatę to znak, że poprawisz swoje wyniki w dziedzinie, w której do tej pory nie czułeś się najlepiej, wywrzesz tym samym wrażenie na swym otoczeniu.

Zobacz także:

 • Ślusarz
 • Rzeźba
 • Czoło