Ruchome piaski

    Ruchome piaski we śnie są oznaką, iż stąpasz w swoim życiu po twardym gruncie, wskazują na potrzebę stabilizacji oraz wprowadzenia ładu. Bardzo często są również utożsamiane z pułapką, którą śniący będzie mógł ominąć jeśli będzie zachowywał się ostrożnie. Warto również wspomnieć o tym, że widok ruchomych piasków we śnie może być wyrazem życiowej niepewności.
    Sen, w którym jesteś uwięziony w ruchomych piaskach wskazuje na poczucie życiowej niepewności, zwykle świadczy o tym, że źle oceniłeś solidne podstawy, na których obecnie się znajdujesz, być może przez pomyłkę poczułeś się zbyt komfortowo bądź pominąłeś pewien ważny szczegół jakiejś układanki.
    Jeśli we śnie udało Ci się uciec z ruchomych piasków to znak, że jedynie wytrwali ludzie wygrają wyścig z czasem, zamiast zatem siać panikę postaraj się jak najszybciej zmienić swoje życie na lepsze.
    Gdy unikasz ruchomych piasków, wówczas sen jest wyrazem poczucia życiowej bezradności, wyraża także potrzebę znalezienia pomysłowych rozwiązać w trudnych sprawach. Powinieneś zatem zacząć myśleć nieszablonowo oraz w razie potrzeby nauczyć się prosić o pomoc innych ludzi.
    Kiedy we śnie ratujesz z nich kogoś jest to zapowiedź, że wypłyniesz na szerokie wody po tym jak wykażesz się inteligencją oraz pomysłowością w pewnej sprawie.