Przetarg

Przetarg we śnie wieszczy, iż szalone posunięcia w przyszłości spowodują, że będziesz mógł liczyć na beztroskie życie. Sennik przypomina, iż sen o przetargu stanowi dla śniącego przesłanie, aby słuchać uważnie, co mówią inni ludzie, jednak w kontaktach z nimi lepiej zawsze kierować się zasadą ograniczonego zaufania. Niektórzy mogą bowiem nie być z Tobą szczerzy i w wielu kwestach po prostu blefować. Przetarg jako symbol senny jest także symbolem życiowych okazji, zmian oraz przedsiębiorczych decyzji.

Znaczenie snu o przetargu:

Jeśli śnisz, że bierzesz udział w przetargu jest to znak, że odrzucisz bardzo wartościową propozycję, którą otrzymasz nieoczekiwanie od obcego człowieka. Udział w przetargu może również wieszczyć szybki awans w pracy bądź w innym znaczeniu utratę części swojego bogactwa.

Przetarg na zakup nieruchomości jest w snach oznaką nadejścia lepszych czasów a nawet zmiany dotychczasowego światopoglądu. Pewna osoba przedstawi Ci bowiem własną wizję świata, którego nigdy wcześniej nie znałeś.

Gdy wygrywasz przetarg w marzeniach sennych wówczas dostrzeżesz potencjał w przedsięwzięciu, które stanie się dla Ciebie atrakcyjne i bardzo imponujące. Dostrzeżesz także możliwość zarobienia dodatkowych pieniędzy minimalnym nakładem pracy.

Jeśli przegrywasz przetarg, wówczas sennik zapowiada, że uda Ci się zbudować strategię, dzięki której opanujesz do perfekcji techniki sprzedaży swojego produktu.

Sen, w którym czytasz wyniki przetargu jest to znak, że choć próbujesz iść w życiu naprzód to jednak stale Cię coś przed tym powstrzymuje.

Jeśli prowadzisz przetarg w marzeniach sennych oznacza to, że tylko szczerą i otwartą rozmową zrealizujesz własne pragnienia oraz spełnisz swoje finansowe fantazje.

Sfałszowany przetarg stanowi w snach zapowiedź, że spotkasz w swoim życiu nieuczciwych bądź niezwykle skorumpowanych ludzi, którzy na każdym kroku będą wchodzić Ci w drogę i utrudniać Ci życie.