Kawaler

  Jeśli widzisz kawalera we śnie oznacza to, że dzięki domowemu szczęściu uśmiech nie będzie schodził z Twojej twarzy. Wszelkie smutki i troski przeminą, dzięki czemu zapomnisz o swojej złej przeszłości a świat wreszcie stanie przed Tobą otworem. Kawaler we śnie jest również symbolem odosobnienia i izolacji, niezliczonych pokus a także zapowiedzią samotnej przeprawy przez życie.
  Gdy spędzasz czas z kawalerem to znak, że będziesz się weselić z powodu wizyty niezapowiedzianych gości. W Twoim domu zagości radość i beztroska
  Romansowanie z kawalerem we śnie oznacza, że decyzja, która już zapadła nie będzie dawała Ci spokoju, jednak dzięki odbudowaniu relacji z pewnym człowiekiem uda Ci się rozładować złe emocje i naprawić to, co wydawało się niemożliwe do naprawienia.
  Kiedy śnisz, że zakochujesz się w kawalerze wieszczy to ujmującą znajomość, która w żaden sposób nie wzbogaci Twojego życia.
  Jeśli jesteś kawalerem we śnie jest to znak, że Twoje życie nie ułoży się tak jakbyś sobie tego życzył, zmierzysz się z licznymi przeciwnościami losu, które będą dla Ciebie niekiedy niezwyciężonymi przeszkodami.
  Smutny kawaler jest zwiastunem radosnych wydarzeń oraz nadziei na udany związek miłosny z osobą o podobnych zainteresowaniach. Sen może również świadczyć o pragnieniu zaznania spokojnej relacji z kimś, kto okaże się spokojnym towarzyszem na kolejne lata.
  Jeśli widzisz płaczącego kawalera sen może zwiastować pomyślne zakończenie spraw uczuciowych, pogodzenie się z partnerem życiowym, innym znaczeniu jest natomiast zapowiedzią licznych napięć i nieporozumień z najbliższymi.
  Radosny i uśmiechnięty kawaler to zła wróżba, która może być zwiastunem rozstania z powodu obciążenia umysłu zbyt dużą ilością obowiązków. Brak wypoczynku może bowiem sprawić, że przestaniesz podejmować racjonalne decyzje ważne dla Twojego związku.
  Kilku kawalerów w marzeniach sennych wieszczy nadejście dobrych nowin, które nie pozostaną bez echa bądź nadszarpnięcie zaufania przez niepokornego partnera.