Premiera

Premiera widziana w snach jest znakiem nowych początków, próbą przeniesienia się do innego wymiaru ludzkiej rzeczywistości. Najwyraźniej Twoja codzienność nie sprawia Ci już tak wiele radości jak do tej pory. Być może nawet masz wrażenie, że Twoje szczęście już się skończyło. Zgodnie z wiedzą zawartą w senniku sen o premierze to znak, że chcesz pokazać światu coś nowego i innowacyjnego, co udało Ci się stworzyć samodzielnie od podstaw.

Podstawowe znaczenie snu o premierze

Motyw premiery według sennika wieszczy, że najbliższe otoczenie zacznie doceniać i szanować Cię za szerokie zainteresowania i realizację nietypowych projektów. Zmiany, które pomożesz przeprowadzić innym ludziom sprawią, że z czasem zyskasz stałe grono wiernych kibiców.

Co oznacza, kiedy widzisz premierę we śnie?

Widok premiery w snach wieszczy, że w Twoim życiu zajdzie wiele nowych zmian, które sprawią, że znów zobaczysz światełko w tunelu i z nadzieją będziesz patrzyć w przyszłość. Ludzie, którzy do tej pory rzucali Ci jedynie kłody pod nogi, nagle oniemieją z wrażenia, kiedy zobaczą, co udało Ci się osiągnąć. Postępy, które poczynisz w swoim życiu będą niewiarygodne, lecz Twój dobrobyt sprawi, że będziesz mieć coraz więcej wrogów.

Sen o prapremierze

Prapremiera w snach to znak, że próba generalna związana z prezentacją Twojego nowego projektu zakończy się sukcesem. Twoi zacięci wrogowie urządzą Ci przedstawienie, o jakim nie śniłeś. Twoje dobre imię zostanie narażone na szwank a relacje z bliskimi zostaną zaburzone.

Sen o planowaniu premiery

Kiedy śnisz, że planujesz premierę jest to zapowiedzią, że zbudujesz z niczego coś w dodatku małym nakładem finansowym. Początkowo nie będziesz mógł liczyć na duże wsparcie ze strony bliskich, lecz z czasem przekonają się Oni do Twoich poglądów i zaoferują swoją pomoc.

Zaproszenie na premierę

Kiedy piszesz bądź wysyłasz komuś zaproszenie na premierę, wówczas jest oznaką, że pragniesz pochwalić się innym tym, co robisz. Choć z czasem przekonasz się, że niektóre rzeczy warto zachowywać jedynie dla siebie, to najpierw będziesz musiał doświadczyć na własnej skórze jak bardzo się mylisz i jaką drogą powinieneś dalej kroczyć.

Nieudana premiera

Jeśli śnisz, że premiera jest nieudana, wówczas jest to wróżbą nieprzyjemnego spotkania. Spotkasz na swojej drodze pewną osobę z przeszłości, do której żywisz wielką urazę oraz, przez którą wiele wycierpiałeś.

Premiera filmu

Sen o premierze filmu jest oznaką pragnienia przeniesienia się do innej rzeczywistości w poszukiwaniu lepszego życia. Według sennika podejmiesz próbę osiągnięcia lepszej pracy bądź pozycji w społeczeństwie. Ludzie zaczną Cię postrzegać, jako człowieka zainteresowanego jedynie własnym sukcesem.

Zobacz także:

  • Głupota
  • Szyb
  • Ćwiek