Fundusz

Fundusz inwestycyjny przypomina we śnie o pieniądzach zbieranych na określony cel własny bądź cudzy, kiedy pojawia się w snach symbolizuje oszczędną duszę śniącego oraz dobry grunt finansowy, wróży także nieprzeciętną egzystencję. Sen o funduszu inwestycyjnym jest pozytywnym omenem i dobrze wróży na przyszłość. Sennik podaje, że Twoje chęci osiągnięcia życiowych wyżyn będą szły w parze z możliwościami, które uda Ci się wreszcie wykorzystać.

Podstawowe znaczenie snu o funduszu

Sen o wybieraniu funduszu wieszczy, że posłuchasz się rady doświadczonego w finansach człowieka i po licznych perturbacjach wreszcie wyjdziesz na prostą i osiągniesz długo oczekiwany dobrobyt.

Posiadanie udziałów w funduszu jest zapowiedzią, że zamienisz mozolną pracę na lekkie życie dzięki pomysłowi, który nieoczekiwanie wdrożysz w swoje życie. Jeśli dobrze wszystko rozplanujesz, dokonasz innowacyjnego odkrycia, dzięki któremu osiągniesz krocie.

Zakładanie funduszu inwestycyjnego zgodnie z informacjami zawartymi w senniku ujawnia szansę na udane zakupy. Twoje dokonanie zostanie okrzyknięte, jako dobra inwestycja na przyszłość.

Fundusz emerytalny w snach wróży, że podejdziesz do pewnej osoby z sercem, za co odwdzięczy się Ci się pięknym i nieoczekiwanym gestem. W innym znaczeniu taki sen może wieszczyć, że członek Twojej rodziny okaże Ci swą dobroć.

Sprzedaż udziałów w funduszu według sennika jest zapowiedzią, że zbudujesz solidne podłoże finansowe, które umożliwi Ci lepszą przyszłość.

Bankructwo funduszu inwestycyjnego wieszczy w marzeniach sennych, że odniesiesz druzgocącą porażkę na polu finansowym. Źle zainwestujesz swoje pieniądze lub pożyczysz je nie tej osobie, co trzeba.

Fundusz sennik mistyczny

Sen o funduszu stanowi przypomnienie o sprawach przyziemnych, które w nierozłączny sposób związane są z możliwościami finansowymi każdego człowieka. Jak wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, dlatego im więcej udziałów w funduszu posiadasz we śnie, tym więcej będziesz chciał ich nabyć w przyszłości.

Zobacz także:

  • Rozkład
  • Chwast
  • Dach