Pożądanie

Pożądanie we śnie oznacza, że czegoś brakuje Ci w życiu lub czujesz się w jakimś aspekcie niespełniony. Ewentualnie w innym znaczeniu sen wskazuje, że powinieneś poćwiczyć samokontrolę.

Sen o pożądaniu sugeruje, że czujesz się niezadowolony z czegoś w swoim życiu. Ponadto jest to znak, że powinieneś lepiej kontrolować swoje pragnienia.

Szczegółowa symbolika snu o Pożądaniu

Sen, w którym odczuwasz silne pożądanie najczęściej ostrzega, że zostaniesz zawstydzony. Istnieje również duża szansa, że zapragniesz skosztować zakazanego owocu. W takiej sytuacji czeka Cię stoczenie z samym sobą bitwy moralnej.

Gdy śnisz, że to ty jesteś obiektem pożądania, to najczęściej symbolizuje to nieporozumienie. Możliwe, że spodoba Ci się ktoś, poszukuje przygodnego romansu i zabawy, a nie poważnego związku. Od samego początku doskonale będziesz zdawał sobie sprawę z intencji tej osoby, jednak w głębi duszy będziesz się łudzić.

Jeżeli śnisz, że już nie odczuwasz do kogoś pożądania, to wskazuje to na zmianę priorytetów w twoim życiu. Czujesz, że w ostatnim czasie zaszły poważne zmiany w twoim życiu i musisz skupić się na rzeczach, które zapewnią lepsze warunki do życia tobie i twojej rodzinie.

Odczuwanie pożądania w stosunku do partnera świadczy o waszym szczęściu i pełnym zaufaniu. Nawet w chwilach drobnych nieporozumień i kryzysów, wiecie, że to przejściowe i że możecie w pełni na sobie polegać.

Gdy we śnie nie odczuwasz pożądania w stosunku do swojego partnera to tak sen wskazuje, że powinniście popracować nad komunikacją. Być może przyszedł czas na szczerą i otwartą rozmowę o tym, co wam leży na sercu. Nie musicie się zgadzać we wszystkim, ale związek to kompromis i należy wiedzieć, jakie oczekiwania ma partner.

Jeżeli we śnie to twój partner nie odczuwa wobec Ciebie pożądania, to taki sen sugeruje, że masz problemy z pewnością siebie. Być może w przeszłości miało miejsce pewne wydarzenie, które podcięło Ci skrzydła i sprawiło, że zacząłeś wątpić w siebie.

Zobacz także:

  • Artysta
  • Spinacz
  • Paragon