Pistacje

Pistacje pojawiają się w snach dość rzadko. W zależności od kontekstu snu, mogą one mieć różne tłumaczenie. Sen o pistacjach wieszczy niezachwianą reputację oraz liczne sukcesy poparte wiedzą i doświadczeniem. Motyw pistacji wróży również sukces w wielu dziedzinach życia. Uda Ci się rozwiązać kilka problemów, ukończyć niektóre zadania, a także będziesz mieć szansę na upragniony relaks i odpoczynek.

Szczegółowe znaczenie snu o Pistacjach

Jeśli widzisz w swoim śnie pistacje w naczyniu oznacza to, że spędzisz sporo czasu z bardzo nieśmiałą osobą, która zmieni nieco Twój obecny punkt widzenia.

Sadzenie pistacji

Sen o sadzeniu pistacji symbolizuje dobre inwestycje oraz trafne decyzje. Według sennika taki sen wieszczy dochodowy biznes, który uzyskasz dzięki własnemu wysiłkowi i cierpliwości.

Sen o jedzeniu pistacji

Kiedy śnisz, że jesz pistacje, jest to znak, że choć dasz z siebie wszystko, nie w każdej materii odniesiesz sukces. W niektórych dziedzinach swojego życia będziesz musiał się jeszcze napracować, aby spełnić to, czego oczekujesz. Jednak sam kontekst snu ma pozytywne przesłanie. Zwykle wieszczy bardzo pomyślny okres wżyciu a także zdobycie energii niezbędnej do dalszych postępów. Uda Ci się z łatwością rozwiązać mnóstwo problemów a także ukończyć wiele niezakończonych spraw.

Zbieranie pistacji

Kiedy śnisz, że zbierasz pistacje, oznacza to, że dzięki ciężkiej pracy osiągniesz w życiu bez pomocy innych wielki sukces. Choć wiele osób wmawiało Ci, że nie jesteś zdolny, aby dokonać w życiu przełomowych zmian, to z biegiem czasu sami przekonają się, że się mylili.

Obieranie pistacji

Sen o obieraniu pistacji wskazuje na duży postęp w Twoim życiu. Uważaj jednak, aby nie wpaść w wir pracy, bo trudno będzie Ci zadbać o wypoczynek. Trochę cierpliwości, a Twoja sytuacja na pewno się poprawi. Otworzysz przed sobą wiele drzwi, które zapewnią Ci lepszy start w przyszłości.

Drzewo pistacjowe

Sen o drzewie pistacjowym zapowiada rychły postęp w życiu zawodowym. Prawdopodobnie dzięki rozwiązaniu skomplikowanego problemu, osiągniesz liczne korzyści, przez co Twoje życie nabierze rozpędu. Schodzenie z drzewa pistacjowego we śnie wróży rezygnację z pomysłów, które od dawna były na Twojej liście. Sen o upadku z drzewa pistacjowego wskazuje na podjęcie nieopłacalnego ryzyka bądź brak realizacji ważnego projektu z powodu strachu przed porażką.

Jakie znaczenie ma sen o pistacjach w senniku mistycznym?

Pistacje pojawiające się w snach mają zwykle pozytywne znaczenie, wieszczą bowiem radość i szczęście z codziennego życia. Sennik podaje, że pistacje mogą również wskazywać na problem z wyrażaniem własnych uczuć bądź pragnień. W negatywnym znaczeniu sen o pistacjach stanowi zapowiedź podjęcia nieopłacalnych inwestycji bądź odejście od czegoś, co prosperuje właściwie.