Niania

Niania pojawiająca się we śnie kojarzona jest z niesieniem pomocy potrzebującym oraz z udzielaniem niezbędnego wsparcia bliskim. Sen o niani może również oznaczać, że zastanawiasz się czy we właściwy sposób wychowujesz swoje dzieci oraz jakim jesteś na prawdę rodzicem bądź opiekunem. Być może w realnym życiu przez nadmiar obowiązków nie masz zbyt wiele czasu dla siebie oraz dla własnej rodziny, stąd śnisz o osobie sprawującej funkcję niani.

Znaczenie snu o niani:

Widok niani według sennika jest oznaką, że niepotrzebnie skupiasz się na zamartwianiu się o innych, przez nadmiar obowiązków nie masz czasu na myślenie o tym, czego naprawdę pragniesz od życia.

Jeśli jesteś nianią we śnie wówczas może to wskazać, iż masz poczucie, że wszystkie życiowe obowiązki spoczywają na Twoich barkach. Sen może być również zapowiedzią, że weźmiesz na siebie zbyt wiele obowiązków, do tego stopnia, że zaczniesz odczuwać niepotrzebną presję.

Jeśli śnisz o własnej niani jest to znak, że bliscy ludzie zaczną udzielać Ci wielu dobrych rad. W prawdzie z niewielu z nich skorzystasz, jednak staną się one dla Ciebie wyraźnym impulsem do podjęcia działania.

Sen o złej niani nawołuje śniącego, aby stał się bardziej oddany swojej pracy zawodowej bowiem tylko dzięki niej będzie miał On szansę na lepsze życie w przyszłości.

Jeśli nie możesz znaleźć niani do dziecka we śnie oznacza to, że choćbyś chciał przeznaczyć wszystkie swoje pieniądze i zasoby na zapoczątkowanie i rozwój własnego biznesu, nie może się to w żadnym wypadku odbywać kosztem czasu spędzonego z własną rodziną.

Młoda niania w snach jest zwykle wyrazem napiętej sytuacji w domu. Dla rozładowania niepotrzebnego napięcia musisz się zatem upewnić, że cokolwiek byś nie robił powinieneś pozostawić sobie trochę czasu na złapanie świeżego oddechu.

Sen o starszej niani jest zapowiedzią przytłaczających obowiązków, które bardzo Cię obciążą. Lepiej upewnij się, że będziesz sobie w stanie z nimi poradzić, w innym przypadku pozostaniesz ze wszystkim sam.

Jeśli nianią jest obca osoba oznacza to, że będziesz musiał pomagać innym w rozwiązywaniu Ich życiowych problemów.

Kiedy śnisz, że niania spóźnia się do pracy wówczas jest to zapowiedzią rozpoczęcia nowego etapu w Twoim życiu.