Kemping

  Kemping we śnie jest oznaką pasji do podróżowania oraz umiłowania do określonego stylu życia, który jest silnie powiązany z łonem natury. Nieodłącznym elementem powiązanym z kempingiem jest przywiązanie do rzeczy, które są niezbędne do codziennego funkcjonowania w rzeczywistym świecie. Sen o kempingu może być również zapowiedzią przejęcia życiowych inicjatyw a także odbyciem podróży za pracą. Sen oznacza także potrzebę relaksu oraz wieszczy możliwość skorzystania z zasłużonej przerwy od codziennej pracy. Stanowi przesłanie, iż należy żyć w zgodzie z naturą bądź wieść o wiele prostsze życie niż dotychczas. Alternatywnie kemping odnosi się także do Twojego kręgu znajomych, być może brakuje Ci poczucia przynależności do danej grupy, lecz nie zdajesz sobie jeszcze sprawy z tego, że pomimo Twoich wad potrafisz być samowystarczalny i niezależny.
  Jeśli we śnie widzisz kemping to znak, że w najbliżej przyszłości porzucisz wszystkie swoje zahamowania i zaczniesz działać bardziej spontanicznie niż dotychczas, być może nawet zaplanujesz wyjazd, z którego będziesz bardzo zadowolony.
  Kemping w lesie powinien być odbierany jako pozytywny sen wieszczący szczęśliwą przyszłość pełną spokojnych i błogich chwil spędzonych w przyjaznym towarzystwie.
  Mroczny sen o kempingu wskazuje na niebezpieczeństwo zbliżającego się konfliktu, jest zarówno zagrożeniem jak i ochroną zgodnie z towarzyszącymi mu symbolami.
  Jeśli we śnie nie udało Ci się dotrzeć na kemping możesz to odebrać jako ostrzeżenie, by zawsze stosować zasadę ograniczonego zaufania w stosunku do obcych ludzi oraz bacznie obserwować wszystko, co dzieje się wokół Ciebie.
  Gdy śnisz, że widzisz namiot na kempingu jest symbolem partnerstwa, kontynuacji związku, bardzo często stanowi także zapowiedź małżeństwa.
  Sen o śmierci na kempingu powinien być odebrany jako wróżba choroby bądź nieszczęśliwych zdarzeń.
  Opiekun na kempingu we śnie stanowi przesłanie, że już wkrótce Twoje życie zatoczy koło a smutne i monotonne życie przerodzi się wreszcie w przyjemną egzystencję, staniesz się także o wiele lepszym liderem niż dotychczas.