Muł (zwierzę)

  Muł, który pojawia się we śnie stanowi ostrzeżenie przed złośliwymi ludźmi. Prawdopodobnie ktoś będzie usiłował Ci wkrótce sprawić kłopoty lub zrujnować reputację, którą budowałeś przez lata. W innym znaczeniu sen o mule oznacza, że pewne osoby nie doceniają Twoich wysiłków, które wkładasz w codzienną pracę. Być może masz poczucie, że wykonujesz za kogoś całą pracę; wciąż robisz to, czego pragną od Ciebie inni, nawet jeśli tego nie chcesz. Sennik zdradza, że marzenia senne, w których występuje muł mogą wieszczyć pokrzyżowani biegu wielu ważnych spraw oraz zahamowanie obecnych przedsięwzięć.

Co oznacza sen o mule?

  Widok muła we śnie oznacza, że ciągle zmagasz się z niesprawiedliwymi decyzjami innych ludzi, które Cię ranią, ale nie jesteś w stanie odważnie stawić im czoła.
  Prowadzenie muła świadczy o tym, że nieustannie starasz się wywrzeć na kimś dobre wrażenie. Jest to również znak, że starasz się zadowolić wszystkich wokół i przez to sam rzadko zaznajesz szczęścia. Istnieje również prawdopodobieństwo, że wkrótce ktoś poprosi Cię, abyś stanął po Jego stronie, co może odbić się na relacji z bliskimi.
  Sen, w którym inne osoby prowadzą muła oznacza, że nie powinieneś ulegać stereotypom, które mogą przejąć kontrolę nad Twoim życiem. Taki sen ponadto może świadczyć o tym, że możesz być osobą, która ma wyrobioną opinię na każdy temat i często zdarza Ci się wydawać osądy na podstawie swoich przewidywań, a nie wiedzy i doświadczeń.
  Muł swobodnie biegający po polu zwiastuje w snach uwolnienie się od ogromnego problemu.
  Sen o uciekającym mule oznacza, że próbujesz odzyskać kontrolę nad swoim życiem. Pewne wydarzenia z Twojej przeszłości przyczyniły się do tego, że czujesz się zagubiony i zdezorientowany. Wszystko to razem sprawia, że nie radzisz sobie w niektórych sytuacjach. Pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, by wrócić na właściwą drogę jest zaakceptowanie popełnionych błędów i naprawienie ich.
  Jazda na mule we śnie oznacza, że w najbliższym czasie Twoja praca przysporzy Ci wielu zmartwień. Pomimo, iż wiesz co pragniesz uzyskać, metody, których używasz, aby to osiągnąć powodują, że często palisz za sobą mosty. Powinieneś się zastanowić czy krótkoterminowe zyski nie spowodują zaprzepaszczenia pewnych szans, które mogą pojawić się w przyszłości.
  Widok innych osób jadących na mule stanowi ostrzeżenie przed osobą, która pragnie Cię wykorzystać. Ktoś w twoim otoczeniu spędza z Tobą czas tylko po to, by móc osiągnąć swoje cele. Prawdopodobnie osoba Ta porzuci zaraz po tym, jak okażesz się dla niej bezużyteczny.
  Jeżeli muł zrzuca Cię z grzbietu, wówczas sennik ostrzega, aby uważać na swoich współpracowników i przyjaciół. Warto zastanowić się, komu powierzyć swoje sekrety, obawy lub pomysły.
  Jeśli śnisz, że muł Cię kopie, wówczas sen zwiastuje rozczarowania w miłości. Pewna osoba mocno Cię urazi lub skrzywdzi i trudno będzie Ci przejść obok tego obojętnie. Dopiero, gdy zdasz sobie sprawę, że nie warto chować urazy, wreszcie poczujesz się wolnym człowiekiem.
  Sen, w którym uciekasz przed mułem oznacza, że nie doceniasz własnych umiejętności oraz wiedzy. Czujesz, że świat sprzysiągł się przeciwko Tobie, a postępy w karierze jakie robią inni powodują tylko Twoją dalszą utratę własnej wartości.
  Jeżeli to inne osoby uciekają przed mułem, to taki sen zwiastuje, że zaskoczą Cię czyjeś decyzje lub działania. Być może jeden z Twoich znajomych lub członków rodziny zrobi coś, co Cię mocno zaskoczy.
  Sen, w którym karmisz muła oznacza, że w pewnej sytuacji postąpisz naiwnie. Być może ktoś namówi Cię do zrobienia czegoś, co będzie miało negatywne konsekwencje na przyszłość. Dopiero po czasie zdasz sobie sprawy jak niemądrze postąpiłeś.
  Jeżeli widzisz we śnie inne osoby karmiące muła, to znak, że na próżno będziesz starał się wyperswadować ukochanej osobie jej pomysły lub plany. Być może sądzisz, że to co robi wyrządzi więcej szkody niż pożytku.
  Obładowany muł w marzeniach sennych to zapowiedź miłej niespodzianki. Prawdopodobnie ktoś z twoich bliskich okaże Ci wielkie serce.
  Wóz ciągnięty przez muła symbolizuje mozolny trud, który zapewni Ci osiągnięcie zamierzonych celów. Sen może również oznaczać, że odłożysz na później rozwiązanie pewnego problemu, gdyż boisz się porażki.
  Martwy muł we śnie jest oznaką utraty autorytetu. Możliwe, że ludzi przestaną się liczyć z Twoim zdaniem.
  Biały muł zapowiada we śnie poznanie osoby, która Cię oczaruje swym wewnętrznym pięknem, jednak z tej znajomości nie wyniknie nic dobrego. Możliwe, że uzyskasz o tej osobie informacje, która Ci się nie spodoba.