Sennik Kojec

  Kojec w marzeniach sennych jest symbolem dziecinnej beztroski, uznania dla pragnień drugiego człowieka oraz empatii. Jeśli śnisz, że kojec jest pusty, wówczas jest to znak, że będziesz mieć sporo czasu na przemyślenia oraz określenie drogi, którą będziesz zmierzać w przyszłości. Jeśli w kojcu znajduje się dziecko oznacza to, że zawrzesz nowe znajomości z bardzo interesującymi ludźmi, dzięki którym zaczniesz zauważać szanse na przyszłość.
  Jeśli kupujesz kojec we śnie, to znak, że zastanawiasz się w jaki sposób pogodzić ze sobą wiele spraw naraz. Sennik wróży, że zaczniesz szukać idealnego wśród dostępnych rozwiązań, jednak żadne z nich Cię w pełni nie usatysfakcjonuje. Pamiętaj, by nie wywoływać niepotrzebnej burzy, gdyż potem będziesz narzekać, że pada deszcz.
  Gdy widzisz kojec, to zgodnie z doniesieniami z sennika ktoś ulży Ci w potrzebie, wesprze Twoje działania bądź udzieli Ci wsparcia finansowego.
  Jeśli śnisz, że widzisz dziecko w kojcu, wówczas osiągniesz satysfakcję ze swojej dotychczasowej pracy a Twoje postępy zaczną być widoczne dla wszystkich tych, którzy choć raz z Ciebie zwątpili.
  Sen o zepsutym kojcu to według sennika znak świadczący o tym, że sytuacja, w której się znajdujesz nie poprawi się z dnia na dzień. Niestety skomplikujesz sobie jeszcze bardziej życie i nie będziesz wiedział jak ze wszystkiego wybrnąć.
  Kojec wypełniony zabawkami jest zwiastunem rywalizacji pomiędzy bliskimi osobami.