Gejzer

Gejzer pojawiający się we śnie jest rzadkim zjawiskiem. Najczęściej występuje w momencie płomiennego uczucia oraz ważnych momentów w życiu, które pochłaniają dużą ilość energii. Gejzer niekiedy może odnosić się w snach do stłumionych i długo skrywanych myśli.

Znaczenie snu Gejzer

Widok gejzeru jest w snach zapowiedzią nadchodzących zmian w życiu. Warto potraktować go jako ostrzeżenie, aby zachować niezbędny spokój i nie dać się ponieść niepotrzebnym emocjom.

Wybuchający gejzer, to znak, że Twoja żywiołowość i wybuchowy charakter zaczną przeszkadzać innym ludziom. Niewykluczone, że będziesz musiał dostosować się do nowych zasad, które wyznaczą Ci inni ludzie.

Sen o kilku gejzerach, jest oznaką, że drzemią w Tobie ogromne pokłady stłumionej energii, która może eksplodować w najmniej oczekiwanym momencie Twojego życia.

Jeśli śnisz, że stoisz obok gejzeru, wówczas weźmiesz udział w kłótni bądź sporze, które odbiją się na Twoich relacjach z otoczeniem.

Wycieczka w okolice gejzeru, to zgodnie z sennikiem znak, że najwyższy czas, aby zacząć zdobywać w życiu nowe doświadczenia, poznawać nowych ludzi bądź coś zmienić.

Zobacz także:

  • Drogowskaz
  • Puchar
  • Metro