Klawisz

Sen o klawiszach informuje o niepokojących zdarzeniach bądź wieściach, które nadejdą z dalekich stron. Ukazuje także obawy śniącego o jego najbliższą przyszłość. Sennik ujawnia, iż klawisz, który jest symbolem dozoru i ochrony wieszczy nadejście złych czasów. W pozytywnym aspekcie klawisze w snach stanowią natomiast zapowiedź radosnego życia oraz są oznaką luzowania sztywno utartych zasad w codziennym życiu.

Znaczenie snu o klawiszach:

Widok klawiszy w snach to znak, że na skutek działań pewnej osoby zaświeci Ci się czerwona lampka, aby uważać na wszystko to, co robisz i mówisz przy obcych ludziach. Kredyt zaufania, którego zwykle udzielasz innym może okazać się za duży. Dlatego, aby się nie osłabić swojej pozycji powinieneś najpierw poczynić niezbędne obserwacje a potem zdecydować, czy warto pokładać w innych swe nadzieje.

Klawisz instrumentu zwiastuje w snach życie pełne przygód bez trosk i utrapień. Zmienisz swe nawyki, kiedy przekonasz się, że nie warto w życiu tak się denerwować i spinać. Wystarczy jedynie uwierzyć w swoje możliwości, aby zacząć wieść lepsze życie.

Sen o klawiszach na klawiaturze to w marzeniach sennych znak, że masz jeszcze w życiu wiele do zrobienia. Zepsuty klawisz na klawiaturze świadczy o niedokończonych zadaniach, na które kiedyś przyjdzie jeszcze czas. Wyrwany klawisz z klawiatury to według sennika zapowiedź wplątania się w machinę niepotrzebnych błędnych działań.

Klawisz jako strażnik więzienny symbolizuje we śnie człowieka, który stoi na straży prawa i nie zawsze jest w stanie zmieniać zasady, które są powszechnie stosowane. Sen o klawiszu więziennym może świadczyć o tym, że w rzeczywistym życiu nie zgadzasz się z kimś, kogo się obawiasz bądź kto ma większą władzę niż Ty.

Zepsuty klawisz zgodnie z sennikiem zapowiada życie pełne zgryzot i nieprzyjemnych niespodzianek. W tym kontekście możemy doszukiwać się także odniesień do nadmiernej porywczości, która zostanie w końcu przez kogoś skrytykowana.